James Bay na FEST Festival 2021! Kolejne ogłoszenie imprezy

Obserwuj nas na instagramie:

FEST Festival nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych artystów, którzy zasilą line-up tegorocznej edycji imprezy. Wśród nich znalazł się uwielbiany w Polsce brytyjski artysta.

FEST Festival 2021 – będzie się działo!

Oj, będzie się działo w sierpniu w chorzowskim Parku Śląskim! Organizatorzy nie pozostawiają złudzeń – FEST Festival 2021 odbędzie się i to odbędzie się z pompą i genialnym line-upem, tak, aby zaspokoić nasze apetyty na muzyczne doznania na żywo.

Sama Kayah w roli najlepszej trenerki festiwalowiczów zapowiada w najnowszym spocie FEST.tv, że w tym roku czekają nas aż cztery dni wyśmienitej zabawy pod aż dziewięcioma scenami, na których zaprezentuje się ponad stu artystów. Dodatkowo teren festiwalu zostanie powiększony tak, aby zapewnić wszystkim fanom muzyki na żywo bezpieczeństwo i swobodę.

Nowe ogłoszenie FEST Festival 2021 – kto zagra?

Od ostatniego, świetnego ogłoszenia, podczas którego potwierdzono udział na tegorocznej edycji FEST Festivalu takich gwiazd, jak Nothing But Thieves, AURORA, Slowthai, Pezet, OIO, czy sanah, minęły zaledwie dwa tygodnie. Nie musieliśmy długo czekać na kolejne nowości, bowiem organizatorzy właśnie odkrywają kolejne karty swojego line-upu.

James Bay na FEST Festival 2021

Z dzisiejszego ogłoszenia dowiadujemy się, że do Parku Śląskiego, zgodnie z założeniami z zeszłego roku, zawita w sierpniu uwielbiany w Polsce brytyjski wokalista James Bay, autor takich przebojów jak Hold Back The River, Us, Let It Go, czy zeszłorocznego, wakacyjnego przeboju Chew On My Heart!

FEST Festival 2021 ogłoszenie James Bay
James Bay na FEST Festival 2021

KOKOROKO na FEST Festival 2021

W Londynie, skąd przyjadą, nazywani są innowatorami afrobeatu. Ten ośmioosobowy zespół zabierze Was swoją muzyką w podróż do Afryki Zachodniej. KOKOROKO – to z pewnością będzie niezapomniany koncert!

FEST Festival 2021 ogłoszenie KOKOROKO
KOKOROKO na FEST Festival 2021

boy pablo na FEST Festival 2021

boy pablo to popowy projekt muzyczny chilijsko-norweskiego piosenkarza Nicolasa Muñoza, który podbija cały świat! Ten multiinstrumentalista miał już okazję zaprezentować się na takich festiwalach jak Coachella, Lollapalooza czy Primavera Sound. Teraz czas na FEST Festival!

FEST Festival 2021 ogłoszenie boy pablo
boy pablo na FEST Festival 2021

Daria Zawiałow na FEST Festival 2021

Wielki powrót na FEST Festival! Po genialnym koncercie na największej scenie FEST Festivalu w 2019 roku, Daria Zawiałow powróci do Parku Śląskiego, aby tym razem zaprezentować festiwalowiczom materiał ze swojego trzeciego albumu Wojny i Noce, którego premiera lada moment. Nie powinniście tego przegapić!

FEST Festival 2021 ogłoszenie Daria Zawiałow
Daria Zawiałow na FEST Festival 2021

Kwiat Jabłoni na FEST Festival 2021

To jednak nie wszystko! Line-up FEST Festivalu 2021 zasilają dodatkowo świetni, polscy artyści! Wśród nich znalazł się chyba najpopularniejszy obecnie duet na naszej scenie – Kwiat Jabłoni, który także powróci do Chorzowa ze swoim najnowszym albumem Mogło być nic.

FEST Festival 2021 ogłoszenie Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni na FEST Festival 2021

Ralph Kaminski na FEST Festival 2021

Choć z Polski to jednak prawdziwa gwiazda światowego formatu, czyli Ralph Kaminski zagra za swoim Best Band In The World podczas tegorocznej edycji FEST Festivalu. To będzie niezwykła podróż, wprost w kosmiczne przestworza. Przy okazji sprawdźcie, jak przygotować się na koncert Ralpha Kaminskiego!

FEST Festival 2021 ogłoszenie Ralph Kaminski
Ralph Kaminski na FEST Festival 2021

Mery Spolsky na FEST Festival 2021

Powrót na FEST Festival zaliczy w tym roku również Mery Spolsky – prawdziwy muzyczny wulkan energii, na który składają się porywające piosenki z przewrotnymi tekstami. To będzie szauuu!

FEST Festival 2021 ogłoszenie Mery Spolsky
Mery Spolsky na FEST Festival 2021

Rasmentalism na FEST Festival 2021

W najnowszym ogłoszeniu FEST Festivalu nie zabrakło również reprezentantów sceny hip-hopowej, którą poza Pezetem, kolektywem OIO oraz Undadasea będzie reprezentować Rasmentalism. To będzie jeden z ostatnich występów tego składu, podczas którego usłyszycie ich największe hity. Nie przegapcie!

FEST Festival 2021 ogłoszenie Rasmentalism
Rasmentalism na FEST Festival 2021

Sokół na FEST Festival 2021

Nie mniej wyjątkowy koncert podczas tegorocznego FEST Festivalu zagra również człowiek legenda i prawdziwa ikona polskiego rapu – Sokół. Jego występ był jednym z najlepszych podczas pierwszej edycji FESTa. W tym roku czas na powtórkę!

FEST Festival 2021 ogłoszenie Sokół
Sokół na FEST Festival 2021

Jan-Rapowanie na FEST Festival 2021

Kolejny reprezentant polskiej sceny hip-hopowej, którego usłyszymy w tym roku w Parku Śląskim to charyzmatyczny Jan-Rapowanie – artysta, który lekko rapuje o rzeczach ciężkich i ma świadomość tego, że słabość do tańca nie przeszkadza w tym, by sporo czuć i myśleć.

FEST Festival 2021 ogłoszenie Jan-Rapowanie
Jan-Rapowanie na FEST Festival 2021

Sobel na FEST Festival 2021

Niepoprawny romantyk, który szturmem przebił się do mainstreamu balansując na granicach alternatywnego hip-hopu z domieszkami popu. Fiołkowe Pole, Bandyta, Alien, Nie Teraz i inne przebojowe kawałki z albumu Pułapka Na Motyle już w sierpniu wybrzmią w Parku Śląskim, czyli Sobel na FEŚCIE!

FEST Festival 2021 ogłoszenie Sobel
Sobel na FEST Festival 2021

FEST Festival nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych artystów, którzy zasilą line-up tegorocznej edycji imprezy. Wśród nich znalazł się uwielbiany w Polsce brytyjski artysta. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →