Fest Festival 2019 – zobaczcie naszą fotorelację


29 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W ubiegły weekend, 23 i 24 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbyła się pierwsza edycja Fest Festivalu. Sprawdźcie jak było na naszych zdjęciach z tego wydarzenia.

Fest Festival to zupełnie nowy punkt na festiwalowej mapie Polski. W dniach 23-24 sierpnia na ośmiu scenach wystąpiło ponad 90 artystów z 20 różnych krajów. W ciągu tych dwóch dni teren imprezy odwiedziło 30 tys. osób.

Fest Festival 2019 – festiwalowe miasteczko z jednym z największych parków miejskich w Europie

Teren festiwalu został zaaranżowany na prawdziwe festiwalowe miasteczko, na którym można było znaleźć strefy chilloutu, wake park, foodtrucki i strefę fashion. Instalacje artystyczne zostały stworzone we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych.

fest festival 2019
Fot. Zofia Paśnik

Fest Festival 2019 – największe światowe gwiazdy i polska reprezentacja

Na festiwalu wystąpiły największe gwiazdy z całego świata oraz polskich przedstawicieli. W piątek można było zobaczyć: projekt Albo Inaczej, Organka, Schoolboya Q, Alana Walkera; kilkunastoosobową elektroniczną orkiestrę Meute, JMSN czy zespół Little Dragon.

Fest Festival 2019 fot. Zofia Paśnik

W sobotę natomiast wystąpili tacy artyści jak: Jaden Smith – po raz pierwszy w Polsce, elektroniczny duet Disclosure, polscy artyści z gatunku hip-hop – Sokół czy Bedoes, zespół Metronomy czy Roisin Murphy.

Fest Festival 2019 fot. Zofia Paśnik

Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie wpisze się na stałe na listę polskich letnich festiwali muzycznych.

Zobacz także: Fest Festival 2019 – relacja

Zobaczcie zdjęcia!

W ubiegły weekend, 23 i 24 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbyła się pierwsza edycja Fest Festivalu. Sprawdźcie jak było na naszych zdjęciach z tego wydarzenia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]


ZOBACZ: Fest Festival 2019 – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →