materiały promocyjne

FEST Festival 2023 z garścią nowych ogłoszeń

Obserwuj nas na instagramie:

FEST Festival 2023 ogłasza kolejną pulę artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu odbywającego się w Parku Śląskim.

Wielkie gwiazdy i alternatywne ikony w nowych ogłoszeniach FEST Festival

FEST Festival prezentuje kolejną pulę artystów, którzy zagrają w Parku Śląskim między 9 a 13 sierpnia 2023 roku. Organizatorzy imprezy kolejny raz nie zawodzą. Najmocniej rzuca się w oczy obecność duetu Sofi Tukker, autorów hitu Purple Hat. Nie jest to jedyne mocne ogłoszenie. Na tegorocznym FEST Festivalu zagrają także Aitch, Bladee, Roo Panes, Vito Bambino, Crystal Fighters, Charlie Cunningham oraz Frank Leen.

Lista nowych ogłoszeń FEST Festival 2023

FEST Festival z garścią nowych ogłoszeń

The Chemical Brothers, Yungblud, Yung Lean i inni

To już trzecie ogłoszenie FEST Festivalu. Tym samym wymienieni wyżej artyści dołączają do takich postaci, jak The Chemical Brothers, Oliver Heldens, Yungblud, Two Feet, The Stickman Project, 070 Shake, Oki, Gibbs, Rubens, M83Yung LeanBen Böhmer liveBlossomsApashe z orkiestrąJan-RapowanieCalum ScottGiant Rooks oraz Zdechły Osa. Nie można więc już teraz odmówić śląskiemu festiwalowi dużych gwiazd, zarówno jeśli chodzi o repertuar polski, jak i zagraniczny. Yung Lean przyjedzie promować swój ostatni mixtape Stardust, na którym znalazło się między innymi hitowe Bliss z gościnnym udziałem FKA Twigs, z kolei po The Chemical Brothers możemy się spodziewać przeglądu ich największych hitów wydawanych na przestrzeni ich bardzo długiej i bogatej kariery.

FEST Festival 2023 ogłasza kolejną pulę artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu odbywającego się w Parku Śląskim. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wielkie gwiazdy i alternatywne ikony w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →