slowthai wraca ze świetnym teledyskiem i jeszcze lepszym numerem. Na feacie James Blake i Mount Kimbie


16 września 2020

Podziel się newsem:

slowthai to obecnie jeden z najpopularniejszych zawodników brytyjskiej sceny. Raper właśnie udostępnił nowy singiel, który oprócz świetnego klipu niesie ze sobą piękną dedykację.

Poruszająca dedykacja

Dziś w nocy, do sieci trafił najnowszy numer brytyjskiego rapera. feel away to utwór, który slowthai zadedykował swojemu młodszemu bratu, który zmarł w wieku dwóch lat. W dniu poprzedzającym premierę utworu, raper na swoich socialmediach zamieścił poruszający post, w którym otwarcie przyznał, że śmierć młodszego brata była dla niego, oraz całej jego rodziny najcięższym wydarzeniem w życiu.

Oprócz emocjonalnej dedykacji, feel away, jest numerem, w którym slowthai porusza kwestię spojrzenia na pewne sytuacje z perspektywy drugiej osoby, aby jeszcze bardziej móc je zrozumieć. Oprócz slowthaia w singlu usłyszymy także Jamesa Blake’a, z którym raper napisał numer podczas swojego pobytu w USA.

Poza świetną warstwą liryczną, feel away otrzymało fantastyczny, ale zarazem napawający niemałym niepokojem teledysk. Widzimy w nim bowiem rapera, który ze swoją partnerką znajdują się na porodówce. Jednak to nie ona jest w ciąży, a właśnie slowthai. Na przestrzeni trwającego niespełna 4 minuty klipu widzimy między innymi sceny, w których raper przechodzi badanie USG. Natomiast urodzone pod koniec wideo dziecko zmienia się w ciasto.

slowthai feat. James Blake, Mount Kimbie – feel away

feel away znacznie różni się od dotychczasowych utworów brytyjskiego rapera, który zasłynął przede wszystkim z agresywnej i bezkompromisowej, wulgarnej nawijki. slowthai od momentu premiery swojego debiutanckiego Nothing Great About Britain, na którym porusza mnóstwo kwestii, o których do tej pory nikt nie nawinął, zyskuje coraz większą popularność.

slowthai – Nothing Great About Britain – odsłuch albumu

Niedawno do sieci trafiły wspólne utwory slowthaia i Disclosure czy Mura Masą. Natomiast sam raper pracuje właśnie nad kolejnym wydawnictwem. Obecnie w serwisach streamingowych znajdziemy 3 single: BB (BODYBAG), MAGIC i ENEMY.

slowthai to obecnie jeden z najpopularniejszych zawodników brytyjskiej sceny. Raper właśnie udostępnił nowy singiel, który oprócz świetnego klipu niesie ze sobą piękną dedykację. Poruszająca dedykacja Dziś w nocy, do sieci trafił najnowszy numer brytyjskiego rapera. feel away to utwór, który slowthai zadedykował swojemu młodszemu bratu, który zmarł w wieku dwóch lat. W dniu poprzedzającym premierę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →