Mura Masa we wspólnym utworze z Clairo. Posłuchajcie singla „I Don’t Think I Can Do This Again”


25 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mura Masa połączył siły z jedną z najciekawszych debiutantek tego roku - Clairo. Posłuchajcie ich wspólnego utworu I Don’t Think I Can Do This Again.

Mura Masa to pochodzący z wyspy Guernsey multiinstrumentalista i producent muzyczny. Mimo młodego wieku, ma na koncie szereg wyróżnień, w tym Grammy, obecność na liście 30 Under 30 magazynu Forbes i ponad 500 tys. sprzedanych egzemplarzy debiutanckiego albumu. Artysta współpracował z takimi wykonawcami jak A$AP Rocky, Christine & The Queens, slowthai czy Octavian. W 2017 roku ukazał się jego debiutancki album, zatytułowany po prostu Mura Masa.

Mura Masa zapowiada nową płytę

W ostatnich dniach artysta zaprezentował zupełnie nowy kawałek, we współpracy z Clairo (która całkiem niedawno wydała swój debiutancki album). I Don’t Think I Can Do This Again to pierwszy przedsmak wyczekiwanego, drugiego albumu 23-letniego Mura Masy.

Laureat Grammy na nowej płycie jak zawsze starać się będzie wyprzedzać innych, jak również łączyć miłość do new wave, emo, folku i rave’ów rodem z lat 90. Jego współpraca z Clairo to eksperymentalne spojrzenie na nostalgię, jak również zapowiedź nowego, bardzo ambitnego materiału. Jak opowiada sam artysta:

Punk i new wave to muzyka mojej młodości. Czuję wielką ekscytację związaną z powrotem. Cieszę się bardzo, że towarzyszy mi w tym Clairo, jedna z najbardziej ekscytujących postaci na niezależnej scenie. Myślę, że Mura Masa stworzy nowy typ zespołu.

Mura Masa, Clairo – I Don’t Think I Can Do This Again

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: