Clairo wydała debiutancką płytę – “Immunity”


05 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Po świetnie przyjętej EPce Diary 001, Clairo wypuściła swój pierwszy długogrający krążek – Immunity. Posłuchajcie.

Claire Cottrill, bo tak naprawdę nazywa się artystka, ma w swoim dorobku 350 milionów streamów na całym świecie, debiut na Coachelli oraz wyprzedane koncerty w Ameryce Północnej, Europie i Azji. 

Clairo – Pretty Girl

Clairo to zaledwie 20-letnia, amerykańska multiinstrumentalistka, kompozytorka i producentka. W 2018 roku ukazała się jej EPka Diary 001, na której znalazł się viralowy utwór Pretty Girl.

Stworzyłam ten teledysk, żeby pomóc sobie w dniu, w którym moje włosy były tłuste, moja skóra była brzydka, nie miałam co na siebie włożyć i nie chciałam wychodzić z łóżka. Zdałem sobie sprawę, że jest w porządku czuć się w ten sposób / mieć tego typu dni.

2 sierpnia swoją premierę miał debiutancki album studyjny ClairoImmunity. Na płytę składa się 11 piosenek. Krążek promowały single Bags, Closer To You i Sofia.

Artystka przy tworzeniu albumu współpracowała z Rostamem (znany z zespołu Vampire Weekend). W kilku utworach gościnnie pojawia się Danielle Haim (jedna z trzech sióstr tworzących zespół HAIM).

Clairo – Immunity – tracklista

 1. Alewife
 2. Impossible
 3. Closer To You
 4. North
 5. Bags
 6. Sofia
 7. Softly
 8. White Flag
 9. Feel Something
 10. Sinking
 11. I Wouldn’t Ask You

Clairo w najbliższym czasie będzie można zobaczyć jako support podczas amerykańskiej trasy Khalida. Natomiast od października artystka rusza w samodzielną trasę koncertową, promującą debiutancki album. Póki co jednak, ogłoszone zostały jedynie koncerty w Stanach Zjednoczonych.

Po świetnie przyjętej EPce Diary 001, Clairo wypuściła swój pierwszy długogrający krążek – Immunity. Posłuchajcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Claire Cottrill, bo tak naprawdę nazywa się artystka, ma […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →