kadr z teledysku

Denzel Curry promuje nadchodzący album razem ze slowthaiem


24 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Denzel Curry jest w trakcie reklamowania nadchodzącego albumu. W drugim singlu obok gospodarza wystąpił slowthai. To nie pierwszy raz, kiedy raperzy współpracują.

Denzel Curry z nowym singlem

Na YouTube pojawił się teledysk do utworu Zatoichi Denzela Curry’ego w reżyserii Adriana Villagomeza. W klipie widzimy dwie postaci szykujące się do pojedynku. Gościnnie Denzela wsparł Brytyjczyk – slowthai, natomiast za premierę utworu odpowiadają Jonnywood i Powers Pleasant.

Denzel Curry feat. slowthai – Zatoichi

Denzel współpracuje z ludźmi, z którymi już działał

Pod koniec stycznia Denzel Curry podzielił się pierwszym utworem promującym album Melt My Eyez, See Your Future. Utwór Walkin również został wzbogacony o teledysk. Podobnie, jak w przypadku Zatoichi za reżyserię obrazu odpowiadał Villagomez.

Zobacz: slowthai wraca ze świetnym teledyskiem i jeszcze lepszym numerem. Na feacie James Blake i Mount Kimbie

Curry współpracował wcześniej również z brytyjskim raperem. Duet spotkał się przy okazji utworu Psycho slowthaia, który ukazał się we wrześniu 2019 roku. Za produkcję bitu odpowiada Kwes Darko. Piosenka znalazła się na debiutanckiej płycie rapera z Wielkiej Brytanii zatytułowanej Nothing Great About Britain.

slowthai x Denzel Curry – Psycho

Autor Melt My Eyez, See Your Future wkrótce odwiedzi Polskę

Wraz z premierą teledysku do Walkin amerykański raper zapowiedział trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Europie. W trakcie koncertowych wojaży po Starym Kontynencie Denzel zagra ponad dwadzieścia występów, w tym dwa w Polsce. Raper pojawi się w 1 czerwca w Krakowie w klubie Studio oraz dzień później w Warszawie w COS Torwar. Wśród innych krajów, które znalazły się na liście, widnieją m.in. Szwajcaria, Niemcy, Wielka Brytania, Francja oraz Finlandia. Na razie nie wiadomo, co z koncertami na Ukrainie i w Rosji.

denzel curry melt my eyez
fot. materiały prasowe

Denzel Curry jest w trakcie reklamowania nadchodzącego albumu. W drugim singlu obok gospodarza wystąpił slowthai. To nie pierwszy raz, kiedy raperzy współpracują. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Denzel Curry […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →