kadr z klipu do utworu „Zatoichi" Denzela Curry'ego i slowthaia

Denzel Curry zagra dwa koncerty w Polsce

Podziel się newsem:

29 maja w Warszawie i 31 maja w Krakowie Denzel Curry zagra koncerty zamykające trasę promującą płytę Melt My Eyez See Your Future. Sprawdź szczegóły.

Melt My Eyez See Your Future jedną z gorętszych premier w tym roku

Po dwuletniej przerwie od wydania Unlocked nagranym wspólnie z Kennym Beats, Denzel Curry powrócił z nowym albumem zatytułowanym Melt My Eyez See Your Future. I można z pewnością powiedzieć, że po raz kolejny pochodzący z Florydy raper nie zawiódł. Wystarczy spojrzeć na recenzje jego najnowszego albumu w branżowych mediach. Portal NME przyznał nawet najnowszej płycie Denzela ocenę 5/5, a Robin Murray z portalu Clash, oceniając Melt My Eyez See Your Future na 9/10, nazwał je „zapierającym dech w piersiach doświadczeniem”. Jeśli takie wrażenie wywołuje odsłuch albumu w domowym zaciszu, jak musi on brzmieć spotęgowany występem na żywo? Już 29 i 31 maja będziecie mieli okazję się o tym przekonać.

Denzel Curry – Walkin

Denzel Curry na dwóch koncertach w Polsce

Denzel Curry wystąpi w Polsce z albumem Melt My Eyez See Your Future dwukrotnie. 29 maja w klubie Progresja w Warszawie i 31 maja w klubie Studio w Krakowie na koncertach zamykających wiosenną trasę. Co kryje się za dość tajemniczym tytułem płyty? I czy uda wam się zobaczyć waszą przyszłość? Koniecznie przyjdźcie, by się przekonać. Znany z organizowania wyjątkowo intensywnych i energicznych koncertów Denzel oprócz materiału z najnowszej płyty z pewnością zaprezentuje swoje największe hity, do których należy viralowe Ultimate, CLOUT COBAIN, czy RICKY. Organizatorem obu koncertów jest agencja Follow The Step.

Denzel Curry zagra dwa koncerty w Polsce
Okładka albumu Melt My Eyez See Your Future Denzela Curry’ego

29 maja w Warszawie i 31 maja w Krakowie Denzel Curry zagra koncerty zamykające trasę promującą płytę Melt My Eyez See Your Future. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →