kadr z klipu do utworu „Zatoichi" Denzela Curry'ego i slowthaia

Denzel Curry krytykuje Kanyego Westa i Drake’a. „Donda” i „Cetrtified Lover Boy” powinny być lepsze?

Podziel się newsem:

Na swoim Twitterze Denzel Curry podzielił się opinią dotyczącą albumów Donda Kanyego Westa i Certified Lover Boy Drake’a. Sprawdź szczegóły.

Uczestnik Freshman XXL 2016 krytycznie o Dondzie i Certified Lover Boy

Za pośrednictwem Twittera Denzel Curry wyraził swoje zdanie dotyczące ostatniej płyty Kanyego Westa zatytułowanej Donda oraz o Certified Lover Boy autorstwa Drake’a. Pochodzący z Carol City raper stwierdził, że patrząc na to, jak bogaci są ye oraz Drizzy i że mają do dyspozycji najlepszych muzyków na świecie, powinni nagrać lepsze albumy. Stwierdził ponadto, że od strony graficznej obie płyty są „do dupy”. Słowa Denzela szybko wywołały dyskusję, po wejściu w którą autor tweetów nie gryzł się w język. Na koniec raper zapowiedział nadchodzącą wersję deluxe jego ostatniego albumu Melt My Eyez, See Your Future.

Wpisy na twitterze Denzela

Denzel Curry – Walkin

Denzel Curry na dwóch koncertach w Polsce!

Denzel Curry wystąpi na dwóch koncertach w Polsce – 29 maja na letniej scenie Progresji w Warszawie, a 31 maja w klubie Studio w Krakowie. Raper będzie promował swój najnowszy album Melt My Eyez, See Your Future. Jak sam artysta mówi o tym wydawnictwie:

Lubię tradycyjny hip-hop, lubię drum and bass, lubię trap, lubię poezję, więc przeplatam na najnowszym albumie bardzo dużo inspiracji, w tym jazz i wiele innych gatunków, na które natknąłem się jako dziecko w domu moich rodziców. Na tę płytę składa się wszystko, czego nie mogłem Wam dać na TA13OO czy Imperial, ponieważ miałem problemy z depresją i nadmiernym gniewem.

Oprócz możliwości usłyszenia na żywo najnowszego materiału koncert Denzela to także okazja do ocenienia, jak na żywo sprawdzają się znane wszystkim hity takie jak CLOUT COBAIN, Ultimate czy RICKY.

Na swoim Twitterze Denzel Curry podzielił się opinią dotyczącą albumów Donda Kanyego Westa i Certified Lover Boy Drake’a. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →