okładka albumu

Wiemy, kto wystąpi na najbliższej Coachelli. Na scenie pojawią się m.in. Billie Eilish, Harry Styles i Baby Keem


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Organizatorzy festiwalu Coachella ujawnili listę artystów, którzy wystąpią na najbliższej edycji wydarzenia. Wśród zaproszonych twórców znaleźli się chociażby Billie Eilish, Harry Styles oraz Baby Keem.

Cochella powraca po dwóch latach

Dziś w okolicach 4:00 nad ranem czasu polskiego organizatorzy festiwalu Coachella opublikowali oficjalny line-up wydarzenia. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się Billie Eilish, Harry Styles czy Kanye West, pełniący funkcje headlinerów. Jednym z nich miał być Travis Scott, jednak w związku z wydarzeniami na Astroworld organizatorzy Coachelli zmienili zdanie. Wiadomo również, że podczas przyszłorocznej edycji jedną z głównych gwiazd będzie Frank Ocean.

Zobacz: Coachella 2020 – znamy pełen line-up tegorocznej edycji

Wystąpią także Baby Keem, J.I.D., Isaiah Rashad, Run the Jewels, Swedish House Mafia, Lil Baby oraz BROCKHAMPTON. Na scenie nie zabraknie także Masego, Big Seana, Maneskin czy Denzela Curry’ego. Pełną listę nazwisk znajdziecie na plakacie poniżej.

coachella 2022
fot. materiały prasowe

Tegoroczna edycja odbędzie się w kwietniu i podzielono ją na dwa weekendy. Pierwsza część festiwalu będzie miała miejsce między 15 a 17 kwietnia. Druga – tydzień później. Karnety na pierwszą turę zostały wyprzedane, natomiast wejściówki na drugi termin dopiero trafią do sprzedaży. Organizatorzy uruchomią możliwość zakupu w najbliższy piątek.

Przeczytaj: Billie Eilish promuje szczepienia przeciw COVID-19

Coachella odbędzie się w Empire Polo Club w Indio w stanie Kalifornia. To pierwsza edycja po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Osoby, które nie wybiorą się osobiście na wydarzenie, będą mogły obejrzeć stream z festiwalu na oficjalnym kanale YouTube.

Billie Eilish – when the party’s over (Live at Coachella 2019)

Organizatorzy festiwalu Coachella ujawnili listę artystów, którzy wystąpią na najbliższej edycji wydarzenia. Wśród zaproszonych twórców znaleźli się chociażby Billie Eilish, Harry Styles oraz Baby Keem. Cochella powraca po dwóch latach Dziś w okolicach 4:00 nad ranem czasu polskiego organizatorzy festiwalu Coachella opublikowali oficjalny line-up wydarzenia. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się Billie Eilish, Harry Styles czy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →