GettyImages

Travis Scott został usunięty z line-upu Coachelli 2022


13 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Ponad 60 000 osób podpisało petycję, by Travis Scott nie zagrał na żadnym z festiwali Goldenvoice, w tym Coachelli. Sprawdź szczegóły.

Pokłosie festiwalu Travisa Scotta

Wygląda na to, że Travis Scott nadal będzie pokutował za dopuszczenie do tragedii na swoim festiwalu ASTROWORLD, wskutek której zmarło 10 osób. Jak podaje magazyn KESQ, usunięto go z line-upu najbliższej Coachelli. Zostało to potwierdzone przez Goldenvoice, agencję promocyjną stojącą za festiwalem, jednak nie doczekaliśmy się od niej obszerniejszego komentarza dotyczącego całej sytuacji. KESQ oznajmia także, że władze miasta Indio, gdzie odbywa się Coachella oraz menedżer ds. usług społecznych Jim Curtis również potwierdzili te informacje.

W zeszłym miesiącu uruchomiona została petycja nawołująca Goldenvoice do usunięcia Scotta ze wszystkich festiwali, które organizuje i uzbierano ponad 60 000 podpisów. Nie jest oficjalnie potwierdzone, czy miała ona wpływ na decyzję organizacji co do usunięcia rapera z festiwalu.

Wcześniej w tym miesiącu Travis poprosił o zwolnienie z licznych pozwów wniesionych przeciwko niemu. Jego reprezentant prawny powiedział, że nie jest on prawnie odpowiedzialny za tragedię. Inne podmioty, które dostały oskarżenia, w tym agencja Live Nation stojąca za festiwalem, zaprzeczyły zarzutom.

Fani przyszli na moje show, by wynieść z niego pozytywne doświadczenie. Moją odpowiedzialnością jest dojść do tego, co tu poszło nie tak. W mojej gestii jest także znalezienie rozwiązania

– powiedział Travis Scott w pierwszym wywiadzie, jakiego udzielił po tragedii.

Ponad 60 000 osób podpisało petycję, by Travis Scott nie zagrał na żadnym z festiwali Goldenvoice, w tym Coachelli. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →