fot. materiały prasowe

9-letni chłopiec dziesiątą ofiarą festiwalu Travisa Scotta


16 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Ezra Blount zmarł niedzielą w szpitalu w wyniku obrażeń poniesionych na tragicznym evencie. Sprawdź szczegóły.

9-letni chłopiec kolejną ofiarą festiwalu ASTROWORLD

Dziesiąta ofiara zmarła z powodu uszkodzeń ciała na niedawnym festiwalu ASTROWORLD Travisa Scotta. 9-letni Ezra Blount znajdował się wcześniej w śpiączce i odszedł w dziecięcym szpitalu w Teksasie. Śmierć potwierdzili dziennikarze z lokalnej gazety w Houston, miejsca gdzie odbyło się wydarzenie.

Serce mi się łamie. 9-letni chłopczyk, który został zdeptany po tym jak spadł z ramion swojego ojca na festiwalu ASTROWORLD zmarł po tygodniu bycia podpiętym do aparatury podtrzymującej życie. Walczył dzielnie, jednak najwyraźniej Bóg miał inny plan. Proszę, wesprzyjcie jego rodzinę w modlitwach.

– napisała dziennikarka z magazynu na Twitterze

Przeczytaj także: Oficjalne oświadczenie Travisa Scotta w sprawie 8 śmierci na jego festiwalu

Ezra cierpiał z powodu obrażeń, które poniosły jego serce, nerka oraz płuca. Miał również opuchlinę mózgu spowodowaną zatrzymaniem akcji serca. Rodzinę chłopca reprezentuje adwokat ds. praw obywatelskich, który opublikował w nocy w niedzielę następujące oświadczenie.

Rodzina Blountów ubolewa nad nieodżałowaną utratą ich skarbu, jakim był młody syn. Coś takiego nie powinno być wynikiem zabrania dziecka na koncert, co powinno być pełną radości celebracją. Śmierć Ezry jest absolutnie tragiczna. Jesteśmy zaangażowani w poszukiwanie odpowiedzi i sprawiedliwości dla rodziny. Łączymy się z nimi solidarnie w żalu oraz modlitwie.

Przeczytaj także: Wskutek tragicznego festiwalu wzrosła sprzedaż twórczości Travisa Scotta

Ezra Blount zmarł niedzielą w szpitalu w wyniku obrażeń poniesionych na tragicznym evencie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM 9-letni chłopiec kolejną ofiarą festiwalu ASTROWORLD Dziesiąta […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →