Amy Harris/Invision/AP

9-letni chłopiec dziesiątą ofiarą festiwalu Travisa Scotta


16 listopada 2021

Podziel się newsem:

Ezra Blount zmarł niedzielą w szpitalu w wyniku obrażeń poniesionych na tragicznym evencie. Sprawdź szczegóły.

9-letni chłopiec kolejną ofiarą festiwalu ASTROWORLD

Dziesiąta ofiara zmarła z powodu uszkodzeń ciała na niedawnym festiwalu ASTROWORLD Travisa Scotta. 9-letni Ezra Blount znajdował się wcześniej w śpiączce i odszedł w dziecięcym szpitalu w Teksasie. Śmierć potwierdzili dziennikarze z lokalnej gazety w Houston, miejsca gdzie odbyło się wydarzenie.

Serce mi się łamie. 9-letni chłopczyk, który został zdeptany po tym jak spadł z ramion swojego ojca na festiwalu ASTROWORLD zmarł po tygodniu bycia podpiętym do aparatury podtrzymującej życie. Walczył dzielnie, jednak najwyraźniej Bóg miał inny plan. Proszę, wesprzyjcie jego rodzinę w modlitwach.

– napisała dziennikarka z magazynu na Twitterze

Przeczytaj także: Oficjalne oświadczenie Travisa Scotta w sprawie 8 śmierci na jego festiwalu

Dziesiąta ofiara festiwalu Travisa Scotta
Kwiaty dla zmarłego Ezry Blounta, źródło: GettyImages

Ezra cierpiał z powodu obrażeń, które poniosły jego serce, nerka oraz płuca. Miał również opuchlinę mózgu spowodowaną zatrzymaniem akcji serca. Rodzinę chłopca reprezentuje adwokat ds. praw obywatelskich, który opublikował w nocy w niedzielę następujące oświadczenie.

Rodzina Blountów ubolewa nad nieodżałowaną utratą ich skarbu, jakim był młody syn. Coś takiego nie powinno być wynikiem zabrania dziecka na koncert, co powinno być pełną radości celebracją. Śmierć Ezry jest absolutnie tragiczna. Jesteśmy zaangażowani w poszukiwanie odpowiedzi i sprawiedliwości dla rodziny. Łączymy się z nimi solidarnie w żalu oraz modlitwie.

Przeczytaj także: Wskutek tragicznego festiwalu wzrosła sprzedaż twórczości Travisa Scotta

Ezra Blount zmarł niedzielą w szpitalu w wyniku obrażeń poniesionych na tragicznym evencie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny 9-letni chłopiec kolejną ofiarą […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →