Courtesy Disney Plus

Billie Eilish i Disney prezentują koncertowy film “Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles”


23 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Billie Eilish jest już na półmetku przed wydaniem drugiego albumu. Oczekiwania wobec następcy WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? są niezmiernie wysokie, aczkolwiek już po singlach możemy spodziewać się wszystkiego dobrego. Aby nieco podgrzać atmosferę, artystka zapowiedziała koncertowy film Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles, który ukaże się na platformie Disney+.

Billie Eilish jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek

Nim nadeszła nowa muzyka, artystka zademonstrowała się fanom w odmienionym wizerunku, skrajnie różnym od tego, co ci już znali. Słuchacze jednak nie musieli się obawiać, że Billie, której słuchali tak namiętnie się skończyła. Owszem, poniekąd nadeszła nowa era, aczkolwiek nietrudno znaleźć powiązania tak muzyczne, jak i liryczne między WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, a zapowiadanym szumnie Happier Than Ever.

Pod takim samym tytułem odbędzie się również międzynarodowa trasa Billie Eilish, zapowiedziana na przyszły rok. W jej trakcie, artystka zagra koncerty w Ameryce Północnej oraz w Europie i Wielkiej Brytanii. Polska ponownie znalazła się poza celownikiem, lecz kto wie – być może wokalistka zagości na przyszłej edycji naszego Open’era?

Przeczytaj: Billie Eilish rozprawia się z dominacją. „Your Power” pierwszym tak ważnym singlem z albumu „Happier Than Ever”

Kolejnym projektem zrealizowanym jako Happier Than Ever będzie film zrealizowany przez Disneya i obrazujący koncert artystki oraz jej brata Finneasa w amfiteatrze Hollywood Bowl w Los Angeles.

Billie Eilish Happier Than Ever Disney+
Courtesy Disney Plus

Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles – kiedy premiera filmu?

Disney+ poinformował, że koncertowy film Happier than Ever: A Love Letter to Los Angeles będzie mieć premierę 3 września w serwisie streamingowym na całym świecie. Za reżyserię występu Billie Eilish oraz Finneasa w amfiteatrze Hollywood Bowl są odpowiedzialni Robert Rodriguez i Patrick Osborne.

Disney to dla mnie niesamowita ikona, więc współpraca z nimi to ogromny zaszczyt. To, że mogę przedstawić swój album w ten sposób i zadedykować go miastu, które kocham i w którym dorastałam, jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Mam nadzieję, że wam się spodoba

– oświadczyła artystka

HAPPIER THAN EVER Trailer (2021) Billie Eilish, Concert Movie

Billie Eilish jest już na półmetku przed wydaniem drugiego albumu. Oczekiwania wobec następcy WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? są niezmiernie wysokie, aczkolwiek już po singlach możemy spodziewać się wszystkiego dobrego. Aby nieco podgrzać atmosferę, artystka zapowiedziała koncertowy film Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles, który ukaże się na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →