Billie Eilish wyda jeszcze jeden singiel przed premierą płyty

Podziel się newsem:

Billie Eilish nie zwalnia tempa i zapowiada premierę kolejnego singla z nadchodzącego albumu Happier Than Ever. Utwór NDA ukaże się w piątek 9 lipca.

Billie Eilish zapowiada nowy singiel

Jeszcze przed premierą nowego albumu będziemy mogli posłuchać nowego utworu Billie Eilish. Kawałek zatytułowany NDA, wraz z teledyskiem będzie miał swoją premierę w najbliższy piątek. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, które go zapowiada.

NDA będzie piątym utworem z nowej płyty, który zostanie udostępniony przed jej wydaniem. Do tej pory mogliśmy posłuchać tegorocznych Your Power i Lost Cause, a także My Future i Therefore I Am, które zostały wydane w 2020 roku. Premiera krążka Happier Than Ever już 30 lipca.

Sprawdź także: Girl power w nowym singlu Billie Eilish – „Lost Cause”

Happier Than Ever to następca świetnie przyjętego WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, debiutanckiego albumu Billie Eilish, który przyniósł artystce 5 statuetek Grammy.


Billie Eilish – NDA – posłuchajcie nowego singla

NDA to bardziej mroczna odsłona Happier Than Ever. Billie EIlish samodzielnie wyreżyserowała mrożący krew w żyłach teledysk. W klipie oglądamy artystkę oraz 25 profesjonalnych kierowców-kaskaderów, którzy jadą z pełną prędkością po jezdni, a środkiem ulicy przechadza się sama Billie. Wideo nagrano w jednym ujęciu, bez pomocy dublerów czy nakładania efektów specjalnych na samochody. Sprawdźcie, jak wyszło:

Billie Eilish i trasa koncertowa Happier Than Ever, The World Tour 2022

Płytę promować będzie światowe tournée, która wystartuje na początku przyszłego roku. Niestety, póki co plany koncertowe Billie nie obejmują Polski. Jednak patrząc na to, że trasa zakończy się na początku lipca, pojawia się jeszcze światełko nadziei w postaci wyczekiwanego koncertu festiwalowego.

Billie Eilish nie zwalnia tempa i zapowiada premierę kolejnego singla z nadchodzącego albumu Happier Than Ever. Utwór NDA ukaże się w piątek 9 lipca. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →