Billie Eilish prezentuje nowy singiel – „Therefore I Am”


12 listopada 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Billie Eilish nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Pod koniec lipca artystka podzieliła się zupełnie nowym utworem my future, a dziś możemy posłuchać kolejnej nowości od amerykańskiej gwiazdy. Posłuchajcie singla Therefore I Am.

Billie Eilish w 2020 nie próżnuje

Rok 2020 jest dla Billie Eilish naprawdę pracowity. Artystka, oprócz tworzenia muzyki, angażowała się także w wiele projektów, m.in. stworzyła własne ukulele we współpracy z marką Fender, zaprojektowała swoją wersję logo Igrzysk Olimpijskich 2028 oraz zapowiedziała film dokumentalny.

Jeśli chodzi o nowości muzyczne, to w tym roku otrzymaliśmy singiel promujący najnowszy film o Jamesie BondzieNo Time To Die. Billie Eilish udostępniła także zupełnie nowy kawałek my future. Z kolei 25 października odbył się wyjątkowy koncert online WHERE DO WE GO? transmitowany na żywo z Los Angeles.

Billie Eilish prezentuje nowy singiel. Posłuchajcie Therefore I Am

Jak się okazuje, to nie koniec nowości, jakie przygotowała amerykańska wokalistka. Dziś do sieci trafił zupełnie nowy kawałek zatytułowany Therefore I Am. Billie Eilish zapowiedziała go w swoich social mediach zaledwie kilka dni temu. Za produkcję ponownie odpowiada jej brat FINNEAS.

Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez 18-letnią gwiazdę. Zdjęcia odbyły się w pustym Glendale Galleria – centrum handlowym, które miało dla Billie niezwykłe znaczenie we wczesnym okresie nastoletnim.

W niedzielę, 22 listopada, odbędzie się premiera Therefore I Am na żywo. Billie Eilish wykona singiel w trakcie ceremonii American Music Awards. Artystka jest nominowana w dwóch kategoriach: Ulubiony artysta – rock alternatywny oraz Ulubiony artysta w mediach społecznościowych.

Na razie nie wiadomo czy Billie Eilish szykuje nowe wydawnictwo, czy my future i Therefore I Am to tylko luźne single. Przypominamy, że debiutancki album wokalistki, WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?,  ujrzał światło dzienne w marcu 2019 roku.

Billie Eilish nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Pod koniec lipca artystka podzieliła się zupełnie nowym utworem my future, a dziś możemy posłuchać kolejnej nowości od amerykańskiej gwiazdy. Posłuchajcie singla Therefore I Am. Billie Eilish w 2020 nie próżnuje Rok 2020 jest dla Billie Eilish naprawdę pracowity. Artystka, oprócz tworzenia muzyki, angażowała się także w wiele […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.