Billie Eilish zagra koncert online w zamian za odwołaną trasę koncertową


22 października 2020

Podziel się newsem:

Pod koniec października Billie Eilish zagra koncert, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie. Bilety na livestream są już dostępne w sprzedaży.

Gdy na całym świecie zaczęła się rozprzestrzeniać pandemia koronawirusa, Billie Eilish była w trakcie trasy koncertowej, promującej jej debiutancki album WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Wszystkie wydarzenia, które miały się odbyć od połowy marca, zostały przełożone na nieokreślone jeszcze terminy.

Od tamtej pory artystka jednak nie próżnowała. Występowała podczas charytatywnych transmisji na żywo (takich jak iHeart Living Room Concert for America i One World: Together at Home), wydała krótki film, który miał być wyświetlany podczas trasy koncertowej, podzieliła się nowym singlem my future, zagrała razem ze swoim bratem FINNEASEM na koncercie Tiny Desk (Home), a ostatnio zagrała piosenkę No Time to Die w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Oprócz tego, Eilish zapowiedziała także premierę filmu dokumentalnego, stworzyła własne ukulele we współpracy z marką Fender oraz zaprojektowała swoją wersję logo Igrzysk Olimpijskich 2028.

No Time To Die (Live from The Tonight Show Starring Jimmy Fallon from James Bond Day)

Billie Eilish zaprasza na livestream WHERE FO WE GO?

Teraz Billie Eilish zapowiedziała, że zagra pełnoprawny koncert z Los Angeles, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie. Livestream WHERE DO WE GO? odbędzie się 25 października o północy czasu środkowoeuropejskiego. Dostęp do transmisji możecie wykupić tutaj.

Billie Eilish livestream

Dodatkowo, od 12 października do sprzedaży trafi merch, z którego zyski zostaną przekazane fundacji Crew Nation, która wspomaga pracowników obsługi technicznej scen i koncertów.

Billie Eilish – livestream WHERE FO WE GO? – znamy szczegóły koncertu

WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM będzie wydarzeniem zrealizowanym z użyciem najnowocześniejszej technologii XR. Multi-cam, różne ujęcia oraz elementy 3D sprawią, że fani będą mogli wstąpić do świata Billie. Artystka wykona pełen set na żywo.

Przed rozpoczęciem transmisji posiadacze biletu będą mieli dostęp do WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM PRE-SHOW, w trakcie którego zaprezentowane zostanie wiele niespodzianek, w tym przedpremierowy fragment dokumentu Billie Eilish: The World’s A Little Blurry.

Dodatkowo, 500 wybranych wcześniej fanów będzie miała okazję do czatowania bezpośrednio z Billie w trakcie koncertu.

Billie wystąpi w 100% na żywo, a wspierać będą ją brat, FINNEAS oraz Andrew Marshall – perkusista z trasy. Scena o wymiarach 18,2×7 metrów będzie otoczona ekranami LED 360 o wymiarach 30×7 metrów. Każdy właściciel biletu będzie mógł odtworzyć koncert w tracie 24 godzin od premiery.

Nie przegapcie tego wyjatkowego wydarzenia!

Billie Eilish livestream

Pod koniec października Billie Eilish zagra koncert, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie. Bilety na livestream są już dostępne w sprzedaży. Gdy na całym świecie zaczęła się rozprzestrzeniać pandemia koronawirusa, Billie Eilish była w trakcie trasy koncertowej, promującej jej debiutancki album WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Wszystkie wydarzenia, które […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.