Powstał dokument o Billie Eilish. Zobaczcie zapowiedź


29 września 2020

Podziel się newsem:

Film dokumentalny zatytułowany Billie Eilish: The World’s A Little Blurry w lutym 2021 roku trafi na ekrany kin i na platformę Apple TV+. Sprawdźcie szczegóły produkcji.

The World’s A Little Blurry – dokument o Billie Eilish ukaże się w lutym 2021 roku

Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Osiągająca coraz więcej sukcesów 18-letnia artystka, opowie swoją historię w filmie dokumentalnym Billie Eilish: The World’s A Little Blurry, za którego reżyserię odpowiada R.J. Cutler.

Ogłoszeniu premiery dokumentu towarzyszyła krótka zapowiedź, z której dowiadujemy się, że film ukaże się w lutym 2021 roku w kinach i na platformie Apple TV+. W teaserze widzimy także krótkie nagranie archiwalne, przedstawiające malutką Billie siedzącą przed fortepianem. Zobaczcie:

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry – A Documentary Film


Billie Eilish w 2019 roku wydała swój debiutancki album when we all fall asleep, where do we go?, na którym znalazły się takie hity jak bad guy, bury a friend czy when the party’s over. Krążek przyniósł jej wiele nagród i wyróżnień, w tym Grammy, MTV Video Music Awards, Brit Awards czy American Music Awards.

Billie Eilish – bad guy

Billie Eilish jest najmłodszą wokalistką, która która wykonała utwór do filmu z Jamesem Bondem. Piosenka No Time To Die powstała na potrzeby najnowszej części przygód Agenta 007, którego premiera odbędzie się w listopadzie.

Billie Eilish – No Time To Die

Artystka często angażuje się także w sprawy społeczne i ekologiczne. Niedawno informowaliśmy również, że została współautorką logo Igrzysk Olimpijskich 2028 w Los Angeles, a także stworzyła własne ukulele we współpracy z marką Fender.

Film dokumentalny zatytułowany Billie Eilish: The World’s A Little Blurry w lutym 2021 roku trafi na ekrany kin i na platformę Apple TV+. Sprawdźcie szczegóły produkcji. The World’s A Little Blurry – dokument o Billie Eilish ukaże się w lutym 2021 roku Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Osiągająca coraz więcej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.