“Nie czas umierać” – znamy datę premiery nowego Bonda. Jest też kolejny zwiastun


03 września 2020

Podziel się newsem:

Premiera nowego filmu o agencie Jamesie Bondzie z powodu pandemii została przeniesiona z kwietnia na listopad. Sprawdźcie, kiedy dokładnie produkcja trafi do kin.

Nie czas umierać to piąty film o Agencie 007, w którym w głównej roli występuje Daniel Craig. Wcześniej, aktor wcielił się w Jamesa Bonda w Casino Royale (2006), 007 Quantum od Solace (2008), Skyfall (2012) i Spectre (2015). Najnowsza część ma być pożegnaniem Craiga z tą postacią.

Znamy datę premiery nowego filmu o Jamesie Bondzie

Początkowo film miał trafić na ekrany kin w kwietniu. Niestety, w związku z zamknięciem kin w wyniku pandemii twórcy zdecydowali się na przełożenie premiery na listopad. Wiemy już, kiedy dokładnie produkcję będziemy mogli obejrzeć w Polsce. Nie czas umierać zadebiutuje na srebrnym ekranie 20 listopada. Zobaczcie polski plakat:

Nie czas umierać Bond

Nie czas umierać – opis filmu

Co tym razem czeka najpopularniejszego agenta na świecie? W opisie filmu możemy przeczytać:

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie:

NO TIME TO DIE | Trailer 2

Twórcy filmu zamieścili w sieci także klip przedstawiający postać czarnego charakteru w nowym Bondzie, w którego wcielił się Rami Malek.

Przypominamy, że utwór promujący najnowszy film o Jamesie Bondzie stworzyła wokalistka Billie Eilish. Artystka wykonała go na żywo podczas gali BRIT Awards 2020.

Billie Eilish – No Time To Die

Premiera nowego filmu o agencie Jamesie Bondzie z powodu pandemii została przeniesiona z kwietnia na listopad. Sprawdźcie, kiedy dokładnie produkcja trafi do kin. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →