“Nie czas umierać” – znamy datę premiery nowego Bonda. Jest też kolejny zwiastun


03 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera nowego filmu o agencie Jamesie Bondzie z powodu pandemii została przeniesiona z kwietnia na listopad. Sprawdźcie, kiedy dokładnie produkcja trafi do kin.

Nie czas umierać to piąty film o Agencie 007, w którym w głównej roli występuje Daniel Craig. Wcześniej, aktor wcielił się w Jamesa Bonda w Casino Royale (2006), 007 Quantum od Solace (2008), Skyfall (2012) i Spectre (2015). Najnowsza część ma być pożegnaniem Craiga z tą postacią.

Znamy datę premiery nowego filmu o Jamesie Bondzie

Początkowo film miał trafić na ekrany kin w kwietniu. Niestety, w związku z zamknięciem kin w wyniku pandemii twórcy zdecydowali się na przełożenie premiery na listopad. Wiemy już, kiedy dokładnie produkcję będziemy mogli obejrzeć w Polsce. Nie czas umierać zadebiutuje na srebrnym ekranie 20 listopada. Zobaczcie polski plakat:

Nie czas umierać Bond

Nie czas umierać – opis filmu

Co tym razem czeka najpopularniejszego agenta na świecie? W opisie filmu możemy przeczytać:

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie:

NO TIME TO DIE | Trailer 2

Twórcy filmu zamieścili w sieci także klip przedstawiający postać czarnego charakteru w nowym Bondzie, w którego wcielił się Rami Malek.

Przypominamy, że utwór promujący najnowszy film o Jamesie Bondzie stworzyła wokalistka Billie Eilish. Artystka wykonała go na żywo podczas gali BRIT Awards 2020.

Billie Eilish – No Time To Die

Premiera nowego filmu o agencie Jamesie Bondzie z powodu pandemii została przeniesiona z kwietnia na listopad. Sprawdźcie, kiedy dokładnie produkcja trafi do kin. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →