BRIT Awards 2020 – poznajcie zwycięzców

Podziel się newsem:

Za nami jubileuszowa, 40. gala rozdania najważniejszych brytyjskich nagród muzycznych – BRIT Awards. Sprawdźcie, do kogo trafiły statuetki.

40. ceremonia rozdania nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego, BRIT Awards odbyła się 18 lutego w londyńskiej 02 Arenie. Galę, trzeci rok z rzędu, poprowadził komik Jack Whitehall. W tym roku liczba kategorii BRIT Awards została zmniejszona o cztery, niektóre natomiast zmieniły nazwy. Nie obeszło się bez głosów krytyki, gdyż znaczną większość nominowanych stanowili mężczyźni.

Galę uświetniły występy artystów. Tego wieczoru można było usłyszeć m.in. Harry’ego Stylesa, Mabel, Lewisa Capaldiego czy Billie Eilish, która po raz pierwszy na żywo wykonała utwór No Time To Die do nowego filmu o Bondzie.

Billie Eilish – No Time To Die

Harry Styles – Falling

Lewis Capaldi – Someone You Loved

Mabel – Don’t Call Me Up


Sprawdźcie pełną listę tegorocznych zwycięzców:

BRIT Awards 2020 – lista zwycięzców

BRIT Awards 2020 – Brytyjski album roku

Dave – Psychodrama

BRIT Awards 2020 – Piosenka roku

Lewis Capaldi – Someone You Loved

BRIT Awards 2020 – Debiut roku

Lewis Capaldi

BRIT Awards 2020 – Brytyjski artysta roku

Stormzy

BRIT Awards 2020 – Brytyjska artystka roku

Mabel

BRIT Awards 2020 – Brytyjski zespół roku

Foals

BRIT Awards 2020 – Międzynarodowy artysta roku

Tyler, the Creator

BRIT Awards 2020 – Międzynarodowa artystka roku

Billie Eilish

Całą ceremonię można było oglądać na żywo, podczas transmisji na YouTube.

Za nami jubileuszowa, 40. gala rozdania najważniejszych brytyjskich nagród muzycznych – BRIT Awards. Sprawdźcie, do kogo trafiły statuetki. 40. ceremonia rozdania nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego, BRIT Awards odbyła się 18 lutego w londyńskiej 02 Arenie. Galę, trzeci rok z rzędu, poprowadził komik Jack Whitehall. W tym roku liczba kategorii BRIT Awards została zmniejszona o cztery, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.