Billie Eilish wraz z marką Fender zaprojektowała własne ukulele


08 września 2020

Podziel się newsem:

Świetna wiadomość dla fanów Billie Eilish! Już niedługo będziecie mogli grać na zaprojektowanych przez nią ukulele marki Fender. Sprawdźcie szczegóły!

Billie Eilish i jej droga z Ukulele

Ukulele było pierwszym instrumentem, który Billie Eilish wybrała w wieku sześciu lat. Piosenką, której nauczyła się na nim grać jako pierwszą było I Will, The Beatles. Od tego czasu artystka używa ukulele we własnych piosenkach, takich jak Party Favor, czy 8.

Wokalistka mówi o instrumencie, który nieustannie obdarza ogromną miłością:

Myślę, że ukulele wnosi inne uczucie do każdej piosenki i inspiruje do innego rodzaju pisania. Różne instrumenty zawsze sprawiają, że piszę inaczej

Zapytana o radę, dla chcących zacząć swoją przygodę z ukulele dodaje:

Jeśli znasz trzy akordy, możesz zagrać na ukulele dowolną piosenkę. Każdą

Billie Eilish ukulele

Billie Eilish + Fender = Billie Eilish Uke

Billie Eilish nawiązała jakiś czas temu współpracę z firmą Fender, czego efektem będzie wprowadzenie na rynek nowego ukulele, zaprojektowanego przez wokalistkę. Amerykańska artystka określa swój nadchodzący produkt jako: „odważne podejście do czterostrunowego klasyka”.

Jak będzie wyglądało zaprojektowane przez Billie, nowe ukulele Fendera? Instrument będzie miał wbudowany wzmacniacz i stroik, a jego korpus będzie ozdobiony charakterystycznym dla Eilish symbolem „blohsh”.

Billie Eilish ukulele

Michael Schulz z firmy Fender mówi o nowym instrumencie Billie Eilish Uke:

Niesamowity w tym ukulele jest fakt, że instrument, który widzisz, gdy podziwiasz Billie grającą na scenie przed 30 000 ludzi, jest dokładnie tym samym, który możesz kupić w sklepie za mniej niż 300 $

Zobacz, jak wygląda zaprojektowane przez Billie Eilish ukulele marki Fender

Zobaczcie, jak prezentuje się Billie Eilish Uke! Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj.

Świetna wiadomość dla fanów Billie Eilish! Już niedługo będziecie mogli grać na zaprojektowanych przez nią ukulele marki Fender. Sprawdźcie szczegóły! Billie Eilish i jej droga z Ukulele Ukulele było pierwszym instrumentem, który Billie Eilish wybrała w wieku sześciu lat. Piosenką, której nauczyła się na nim grać jako pierwszą było I Will, The Beatles. Od tego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →