Billie Eilish współautorką logo Igrzysk Olimpijskich 2028 w Los Angeles


04 września 2020

Podziel się newsem:

Organizatorzy Igrzysk Olimpijskich, które w 2028 roku odbędą się w Los Angeles, zaprosili znanych mieszkańców metropolii, do stworzenia logo imprezy. Jedną z gwiazd, która wzięła udział w akcji jest Billie Eilish.

Choć Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles odbędą się dopiero za 8 lat, organizatorzy zaprezentowali już oficjalne logo wydarzenia. Pomysłodawcą projektu jest grafik Steven Harrigton, a do jego stworzenia zaproszono sportowców i znanych mieszkańców kalifornijskiej metropolii. Litera A w logotypie ma różne warianty, co ma podkreślać „różnorodność, jaką oferuje Los Angeles”. Wśród osób, które mają swój wkład w wygląd logo Igrzysk znalazły się aktorka Reese Witherspoon oraz piosenkarka Billie Eilish.

Billie Eilish stworzyła logo Igrzysk Olimpijskich 2028

Billie w swojej wersji loga wykorzystała swoją czcionkę i jaskrawozielony kolor.

Czcionka jest taka sama jak ta, której używam we własnym logo. Kto wie, czy będzie taka sama za osiem lat? Ale nie chodzi mi o to, żeby wyrazić siebie z przeszłości lub przyszłości, chodzi o wyrażenie siebie teraz. Nie wiem, jak będzie wyglądało moje życie za osiem lat, ale naprawdę nie mogę się doczekać przyszłości

mówi Billie Eilish w filmie opublikowanym przez LA28

Za każdym razem, gdy tu wracam, wracam do siebie i do tego, kim jestem, do swoich korzeni. LA inspiruje na wiele sposobów. Przede wszystkim podoba mi się to w Los Angeles, że jest naprawdę zróżnicowane. Na Igrzyskach Olimpijskie spotykamy się wszyscy, z całego świata.

Zobaczcie, jak prezentuje się logo Igrzysk Olimpijskich 2028 w pełnej okazałości:

Organizatorzy Igrzysk Olimpijskich, które w 2028 roku odbędą się w Los Angeles, zaprosili znanych mieszkańców metropolii, do stworzenia logo imprezy. Jedną z gwiazd, która wzięła udział w akcji jest Billie Eilish. Choć Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles odbędą się dopiero za 8 lat, organizatorzy zaprezentowali już oficjalne logo wydarzenia. Pomysłodawcą projektu jest grafik Steven Harrigton, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: