Billie Eilish mierzy się z body shamingiem w nowym klipie „NOT MY RESPONSIBILITY”

Podziel się newsem:

Billie Eilish zaprezentowała krótki film zatytułowany NOT MY RESPONSIBILITY, w którym porusza temat oceniania ciała, stylu ubierania i poglądów.

Billie Eilish zabiera głos w sprawie body shamingu

NOT MY RESPONSIBILITY to prawie 4-minutowe nagranie, w którym Billie Eilish zadaje pytania związane z ocenianiem ciała czy sposobem wyrażania siebie za pomocą ubioru. Artystka mówi głośno o tym, jak w mediach widziane i odbierane są kobiety i ich ciała oraz pyta o to, kto zdecydował, by o wartości człowieka decydował wygląd fizyczny.

do you know me?
really know me?
you have opinions
about my opinions
about my music
about my clothes
about my body
some people hate what I wear
some people praise it
some people use it to shame others
some people use it to shame me
but I feel you watching

who decides what that makes me?
what that means?
is my value based only on your perception?
or is your opinion of me
not my responsibility

Billie Eilish – NOT MY RESPONSIBILITY

Nagranie po raz pierwszy ujrzało światło dzienne podczas koncertów promujących debiutancki album Billie Eilish When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Obecnie, gdy trasa została wstrzymana, ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa, artystka udostępniła je w sieci.

Billie Eilish zaprezentowała krótki film zatytułowany NOT MY RESPONSIBILITY, w którym porusza temat oceniania ciała, stylu ubierania i poglądów. Billie Eilish zabiera głos w sprawie body shamingu NOT MY RESPONSIBILITY to prawie 4-minutowe nagranie, w którym Billie Eilish zadaje pytania związane z ocenianiem ciała czy sposobem wyrażania siebie za pomocą ubioru. Artystka mówi głośno o […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.