Billie Eilish rozdaje bilety na swoje koncerty za proekologiczne działania


13 listopada 2019

Podziel się newsem:

Amerykańska wokalistka Billie Eilish postanowiła wykorzystać swoją ogromną popularność w szczytnym celu. Artystka chce zachęcać fanów do podejmowania ekologicznych działań.

Billie Eilish zadebiutowała w tym roku albumem When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, który ukazał się 29 marca. Utwory tej zaledwie 18-letniej wokalistki szturmem podbijają listy przebojów na całym świecie, a bilety na koncerty znikają w błyskawicznym tempie.

Billie Eilish we współpracy z organizacją Global Citizen

Artystka znana jest z tego, że nie pozostaje obojętna wobec problemów związanych ze zmianami klimatycznymi. W ramach trasy koncertowej promującej jej debiutancki album, Billie nawiązała współpracę z organizacją Global Citizen, działającej na rzecz poprawy jakości środowiska.

W jej ramach, w miejscach, w których odbywać się będą koncerty powstanie tzw. zielone miasteczko, gdzie będzie można dowiedzieć się, jak przyczynić się do ratowania planety. Oprócz tego pojawią się specjalne kosze do recyklingu, a napoje nie będą podawane w plastikowych kubkach ze słomkami.

Wszyscy powinniśmy podejmować działania, które przyczynią się do spowolnienia globalnego ocieplenia i sprawią, że będzie żyło się lepiej.

Bądź eko i zdobądź bilety na wyprzedane koncerty Billie Eilish

Dodatkowo każdy z fanów, który podejmie się proekologicznych działań ma szanse na zdobycie darmowych biletów na wyprzedane koncerty Billie Eilish. Jak wziąć udział?

Wystarczy zarejestrować się na stronie akcji i rozpocząć zbieranie punktów. Osoby które uzyskają ich najwięcej otrzymają bilety na wybrane występy. Punkty przyznawane są m.in. za: podpisywanie petycji, dzielenie się artykułami dotyczącymi zmian klimatycznych w swoich mediach społecznościowych czy za wpłacanie datków na rzecz fundacji walczących o poprawę środowiska.


Ekologia na polskich festiwalach

Zobaczcie, jak o środowisko dbają organizatorzy polskich festiwali. 7 listopada w Gdańsku odbyła się debata, podczas której przedstawiciele Audioriver, Off Festival, Olsztyn Green Festival oraz Pol’and’Rock Festival opowiadali o festiwalowych ekotrendach. Pisaliśmy o tym tutaj.

Ekotrendy na festiwalach muzycznych / Za___Sceną – zobacz debatę

Amerykańska wokalistka Billie Eilish postanowiła wykorzystać swoją ogromną popularność w szczytnym celu. Artystka chce zachęcać fanów do podejmowania ekologicznych działań. Billie Eilish zadebiutowała w tym roku albumem When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, który ukazał się 29 marca. Utwory tej zaledwie 18-letniej wokalistki szturmem podbijają listy przebojów na całym świecie, a bilety […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: