Finneas prezentuje nowy singiel „What They’ll Say About Us”


03 września 2020

Podziel się newsem:

Amerykański producent opublikował właśnie swój najnowszy singiel What They’ll Say About Us. Posłuchajcie!

Finneas – najpopularniejszy producent młodego pokolenia

Finneas O’Connell to jeden z aktualnie najzdolniejszych, najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów młodego pokolenia. To właśnie on stoi za międzynarodowym sukcesem Billie Eilish. Są rodzeństwem, które tworzy jednocześnie muzyczny kolektyw – Finneas odpowiada miedzy innymi za produkcję debiutanckiego krążka BillieWhen We All Fall Asleep, Where Do We Go?. Oprócz tego, producent współpracował również z Halsey, Bruno Marsem, Tove Lo i Celeste.

FINNEAS Billie Eilish

Finneas – solowa kariera

Równolegle Finneas prowadzi swoją solową karierę, bo poza umiejętnościami producenckimi i kompozytorskimi, artysta również śpiewa. Na swoim koncie Amerykanin ma wydaną pod koniec zeszłego roku, przez swoją własną wytwórnię OYOY, EPkę Blood Harmony zawierającą dziewięć autorskich kompozycji.

Finneas – Blood Harmony, posłuchaj EPki

Nowy singiel od Finneasa – What They’ll Say About Us

Kolejnym solowym krokiem Finneasa jest jego najnowszy singiel – What They’ll Say About Us, który artysta napisał i wyprodukował sam. Tę przejmującą balladę postanowił zadedykować wszystkim tym, którzy musieli przetrwać ten trudny rok. Jednocześnie Finneas zdradził, że inspiracją do powstania piosenki był jego udział w wiecu protestacyjnym i przeczytanie historii zmarłego aktora Nicka Cordero.

Wydaniu singla towarzyszy dodatkowo wyjątkowy, klimatyczny teledysk, nakręcony przy pomocy jednego, długiego ujęcia, za którego reżyserię odpowiada Sam Bennett. Zobaczcie!

Amerykański producent opublikował właśnie swój najnowszy singiel What They’ll Say About Us. Posłuchajcie! Finneas – najpopularniejszy producent młodego pokolenia Finneas O’Connell to jeden z aktualnie najzdolniejszych, najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów młodego pokolenia. To właśnie on stoi za międzynarodowym sukcesem Billie Eilish. Są rodzeństwem, które tworzy jednocześnie muzyczny kolektyw – Finneas odpowiada miedzy innymi za […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →