Tove Lo wydała nową wersję albumu „Sunshine Kitty”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś do sieci trafiła rozszerzona wersja albumu Sunshine Kitty od Tove Lo. Promuje ją najnowszy singiel - sadder badder cooler. Posłuchajcie.

Sunshine Kitty to czwarty album studyjny szwedzkiej wokalistki Tove Lo. Krążek ukazał się we wrześniu 2019 nakładem Island Records. Promowały go single: Glad He’s Gone, Bad as the Boys z udziałem Almy, Jacques z Jaxem Jonesem, Really Don’t Like U z Kylie Minogue i Sweettalk My Heart.

Tove Lo – Sweettalk my Heart

Tove Lo wydała rozszerzoną wersję albumu Sunshine Kitty z premierowymi utworami

Dziś do sieci trafiła rozszerzona wersja albumu. Jest ona wzbogacona o osiem dodatkowych pozycji, w tym 4 nowe utwory, remiks i nagrania live. Przy dwóch piosenkach – Bikini Porn i Passion and Pain Taste the Same When I’m Weak, Tove Lo współpracowała z Finneasem, bratem Billie Eilish. Posłuchajcie płyty w całości:

Wydawnictwo promuje niepublikowany wcześniej kawałek sadder badder cooler. Powstał do niego animowany klip, zobaczcie:

Tove Lo – sadder badder cooler


Ebba Tove Elsa Nilsson, znana jako Tove Lo to pochodząca ze Sztokholmu wokalistka i autorka tekstów. Międzynarodową popularność przyniósł jej singiel Habits (Stay High), wydany w 2014 roku. Na jej dyskografię składa się EP-ka Truth Serum (2014) oraz cztery albumy studyjne: Queen Of The Clouds (2014), Lady Wood (2016), Blue Lips (2017) oraz Sunshine Kitty (2019).

Tove Lo – Habits (Stay High)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.