fot. Ticketmaster

Finneas powraca w bardzo klimatycznym singlu „Mona Lisa, Mona Lisa”


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

Finneas zaprezentował nam właśnie kolejny singiel. „Mona Lisa, Mona Lisa” jest bardzo prywatnym utworem, który zaprasza nas za kulisy życia artysty.

Subtelne zaproszenie do prywatnego świata

Finneas powraca w zupełnie nowym singlu, który ukazuje nam jego skrywaną dotąd stronę. O życiu prywatnym wokalisty wiedzieliśmy bowiem niewiele. Artysta niechętnie dzielił się informacjami ze swojego życia, do których nie miały dostępu kamery.

Tym razem muzyk zrobił jednak wyjątek i za pomocą singla Mona Lisa, Mona Lisa przedstawił nam kulisy jego relacji ze swoją dziewczyną. I wierzcie nam na słowo – słodycz aż wylewa się z ekranu.

Przeczytaj także: Billie Eilish i Finneas zaproszeni do Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej

Finneas O’Connell
fot. Rolling Stone

[…] To dzieło sztuki jest autorstwa @gus_van_sant, który podarował mi je jeszcze zanim wiedział, że mam piosenkę o tytule Mona Lisa. To bardzo duży zaszczyt mieć ten obraz jako okładkę mojego kawałka. Nie mogę się doczekać, aż to usłyszycie […]

– pisał na swoim Instagramie muzyk.

FINNEAS – Mona Lisa, Mona Lisa, posłuchaj!

Bon Iver wzięty na warszat

Artysta na początku tego roku wydał również 2-utworowe wydanie na żywo ze specjalną wersją numeru Medieval (która pojawiła się na jego debiutanckim albumie) wraz z coverem piosenki Flume Bon Ivera. W swoim oświadczeniu wokalista powiedział, że „jest zaszczycony, że w końcu będzie mógł dostać się do zupełnie nowego i pięknego Spotify Studios, aby nagrać te piosenki w tych specjalnych aranżacjach”.

Piosenki podążają między sobą dwoma ścieżkami – klasycznym, ponadczasowym popowym brzmieniem oraz czymś bardziej nowoczesnym i nowatorskim. Finneas doskonale radzi sobie w obu światach, ożywiając tym samym bogate, ciepłe melodie, jednocześnie ćwicząc eksperymentalne dźwięki

– czytamy w zapowiedzi.

Finneas – Spotify Singles, posłuchaj!

Finneas zaprezentował nam właśnie kolejny singiel. „Mona Lisa, Mona Lisa” jest bardzo prywatnym utworem, który zaprasza nas za kulisy życia artysty. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Subtelne zaproszenie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →