Pixar

Billie Eilish i Finneas stworzyli muzykę dla zespołu z animacji Pixara


18 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Billie Eilish oraz Finneas skomponowali wspólnie trzy piosenki, które znajdą się w soundtracku nadchodzącej animacji Pixara. W filmie To nie wypanda utwory napisane przez rodzeństwo będzie wykonywać boysband 4*Town.

Billie Eilish i Finneas uprawiają ghostwriting dla nieistniejącego zespołu

Już wkrótce po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć efekt współpracy tego zdolnego rodzeństwa. Billie Eilish oraz Finneas znowu łączą siły, a efekt ich talentów ukaże się w jednej z animacji Pixara zapowiadanej na przyszły rok. Film To nie wypanda opowiada o trzynastoletniej dziewczynce, Mai Lee. Bohaterka cierpi na przedziwną przypadłość, bowiem za każdym razem, kiedy straci nad sobą panowanie, zamienia się w… wielką, czerwoną pandę.

Dziewczynka jest w wieku, kiedy hormony buzują, dojrzewanie daje w kość, więc naprawdę niewiele potrzeba, by wyprowadzić ją z równowagi. Codzienne interakcje i z pozoru błahe wydarzenia, jak kłótnia z przyjaciółką czy brak mleka do płatków, a nawet zwykłe podekscytowanie – mogą skutkować niekontrolowaną przemianą.

W najnowszym trailerze To nie wypanda ujawniono też jeden z pobocznych wątków animacji – zespół 4*Town, muzyczne sympatie wszystkich nastoletnich dziewczynek. Utwory boysbandu zostały stworzone przez Billie oraz Finneasa.

Przeczytaj: Billie Eilish i Finneas zaśpiewali z Coldplay na scenie festiwalu Global Citizen Live

Billie Eilish i Finneas to nie wypanda
fot. Pixar

Wątek zespołu potraktowano bardzo poważnie, skoro zaistniała konieczność przygotowania utworów, które w animacji wykonuje 4*Town. Na potrzeby filmu Pixara, Billie Eilish oraz Finneas napisali trzy piosenki, które zostały włączone do soundtracku. Ścieżkę dźwiękową produkcji skomponował zaś Ludwig Göransson, który stworzył muzykę choćby do filmu Tenet czy serialu Mandalorian.

Premiera filmu To nie wypanda odbędzie się już w przyszłym roku. Animacja trafi do kin 11 marca. Planujecie się wybrać?

Turning Red | Official Trailer

Billie Eilish oraz Finneas skomponowali wspólnie trzy piosenki, które znajdą się w soundtracku nadchodzącej animacji Pixara. W filmie To nie wypanda utwory napisane przez rodzeństwo będzie wykonywać boysband 4*Town. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →