U2 z nowym singlem. Utwór „Your Song Saved My Life” promuje „Sing 2


04 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

U2 właśnie podzielili się nowym utworem. Pierwszym po trzech latach przerwy. Piosenka Your Song Saved My Life trafiła do soundtracku filmu animowanego Sing 2, w którym Bono zagrał rolę lwa, Claya Callowaya.

U2 z balladą jak za dawnych czasów

Zespół obrał sobie nietypową drogę wielkiego comebacku. U2 od trzech lat nie wydali żadnej piosenki, nie ruszyli w trasę koncertową, a nagle, jak grom z jasnego nieba na streamingach pojawia się utwór Your Song Saved My Life. I może to faktycznie nie byłoby nic dziwnego – ilu artystów robi sobie przerwy, by później niespodziewanie dokręcić śrubę, zawładnąć listami przebojów i rozsadzić statystyki? Wystarczy spojrzeć na ostatnie ruchy Adele czy Lorde, których fani są doskonale przyzwyczajeni do tego, że artystki czasami po prostu znikają, by pojawić się znowu, w odpowiednim momencie – gdyby nie fakt, że irlandzki zespół wydał utwór promujący film animowany.

Mowa o Sing 2 – musical ma wejść do kin 22 grudnia, a więc idealnie na sezon świąteczny. Bono zagra w nim rolę lwa, Claya Callowaya, niegdysiejszej legendy rocka, który po śmierci żony całkowicie wycofał się z życia publicznego. Buster (Matthew McConaughey) wraz ze swoją ekipą chcą go nakłonić, aby zagrał w ich spektaklu. Udział Claya jest konieczny, aby sztuka zadebiutowała w teatrze Crystal, co ma być przepustką do prawdziwej sławy dla Bustera i spółki.

Bono U2 nowa piosenka sing 2
kadr z filmu Sing 2

Clay Calloway nie tylko przemówi głosem frontmana U2. Wiadomo również, że wykona piosenkę Your Song Saved My Life. Ale czy fabularnie tyle wystarczy, by doprowadzić ekipę Bustera do sukcesu?

U2 – Your Song Saved My Life (From Sing 2)

W obsadzie Sing 2 Bono i inne gwiazdy

Dla fanów U2 to nie koniec niespodzianek. Oprócz Your Song Saved My Life, w soundtracku filmu pojawią się trzy utwory zespołu w zupełnie nowych aranżacjach. Where the Streets Have No Name zaśpiewa Tori Kelly, Taron Egerton, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon i Nick KrollStuck in a Moment You Can’t Get Out Of wykona Scarlett Johansson, natomiast w I Still Haven’t Found What I’m Looking For usłyszymy duet Bono i Johansson.

Jakby tego było mało – obsada Sing 2 rozrosła się o kolejne gwiazdy. Głosu animowanym postaciom w drugiej części filmu udzieli m.in. Pharrell Williams oraz Halsey. Wiadomo też, że w produkcji usłyszmy piosenki Billie Eilish, Drake’a, The Weeknda, Prince’a, Taylor Swift, Cardi B, BTS i wielu innych.

Zamierzacie wybrać się do kina?

Sing 2 – Official Trailer 

U2 właśnie podzielili się nowym utworem. Pierwszym po trzech latach przerwy. Piosenka Your Song Saved My Life trafiła do soundtracku filmu animowanego Sing 2, w którym Bono zagrał rolę lwa, Claya Callowaya. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →