kadr z The Graham Norton Show

Bono przyznał, że jest fanem Taylor Swift


31 października 2022

Podziel się newsem:

Podczas występu w The Graham Norton Show Bono przyznał, że jest „Swiftie”, a więc fanem twórczości Taylor Swift.

Bono jest „Swiftie”

W ostatnim odcinku „The Graham Norton Show” wystąpili Bono oraz Taylor Swift. Wokalista U2 przyszedł do programu promować swoją autobiografię Surrender. 40 piosenek, jedna opowieść. Taylor z kolei niedawno wydała swój dziesiąty studyjny album zatytułowany Midnights, który zebrał zarówno świetne recenzje, jak i wywołał sporo kontrowersji. Co oczywiste, siedzący obok siebie artyści w pewnym momencie weszli w interakcję. Bono przyznał, że jest fanem wokalistki, określając się mianem „Swiftie”. Prowadzący show Graham Norton spytał, czy muzycy pracowali już razem nad wspólnymi utworami, na co Taylor odpowiedziała, że nie, ale z pewnością o tym porozmawiają. Następnie wystawiła Bono „laurkę”.

Jest tak miły, że wysłał mi róże, kiedy grałam w Dublinie. Nie chce przypisywać sobie zasług … Jest naprawdę wspaniałym i troskliwym człowiekiem. Po prostu jest najlepszy

– powiedziała Taylor Swift.

Bono o Taylor Swift

Midnights, czyli góra kontrowersji

Wspomniane Midnights wywołało sporo kontrowersji, szczególnie z powodu opublikowanego przez artystkę klipu. W taki sposób pisał o nim Kuba Lipnicki:

Cała burza rozpętała się wokół odniesienia wokalistki do jej walki z zaburzeniami odżywania. Taylor Swift zrobiła to w tej scenie klipu [do utworu Anti-Hero – przyp. red.], w której to stanęła na wagę. Wtedy właśnie wyświetlił się napis „FAT” (tłum. gruba). Obok Taylor stoi również druga wersja wokalistki, która ewidentnie zdaje się zawstydzona takim obrotem rzeczy. Wspomniana scena została bardzo źle odebrana w środowisku fanów wokalistki. Zarzucili jej oni bowiem fatfobię, którą zdefiniować można jako niechęć, a nawet wrogość wobec osób otyłych i zmagających się z nadwagą.

W związku z zaistniałą sytuacją Taylor Swift usunęła scenę z klipu, jednak niesmak fanów zdecydowanie pozostał.

Podczas występu w The Graham Norton Show Bono przyznał, że jest „Swiftie”, a więc fanem twórczości Taylor Swift. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Bono […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →