fot. Raven B. Varona

Adele podzieliła się tracklistą albumu „30”


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

Adele po sześciu latach przerwy wraca, żeby zawojować muzyczny rynek. Na początku października rozpoczęła subtelną promocję albumu 30, natomiast teraz – zdradziła tytuły piosenek oraz nazwiska gości, którzy pojawią się na płycie. Sprawdźcie!

Adele – diva naszego pokolenia

Przyzwyczaiła fanów do swego milczenia, a przerwy między jej albumami są znamienne. Dojrzewa Adele, dojrzewa również jej muzyka, co dosłownie odzwierciedla nazewnictwo płyt artystki. W tym roku ukaże się jej czwarty studyjny krążek zatytułowany 30, na co fani przygotowują się już od początku października.

Album ukaże się już 19 listopada – prędko, biorąc pod uwagę, że singiel promujący wydawnictwo, Easy On Me miał swoją premierę w połowie zeszłego miesiąca (po dwóch tygodniach utwór nadal utrzymuje się w pierwszej dziesiątce Karty na czasie). Już 14 listopada w telewizji CBS zostanie wyemitowany specjalny program, w którym artystka przedpremierowo wykona piosenki z nadchodzącej płyty oraz udzieli specjalnego wywiadu Oprah.

Adele tracklista albumu 30 premiera
okładka albumu „30”

Szczegóły albumu 30 są już znane

Artystka sukcesywnie odkrywa przed mediami oraz swoją publiką kolejne karty. Im bliżej do premiery tym większe emocje, jednak Adele nie daje się im porwać i konsekwentnie realizuje promocję płyty. Tak jak zawsze, to znaczy w swoim stylu.

To był mój nieodłączny towarzysz przez najbardziej burzliwy czas mojego życia. Kiedy pisałam, ta płyta była mi przyjacielem, który odwiedzał mnie z butelką wina i jedzeniem, żeby mnie pocieszyć. Moim roztropnym przyjacielem, który zawsze dawał mi najlepsze rady. Nie zapominam też o jego szalonej stronie, która mówiła: „To powrót Twojego Saturna, pieprz to, żyjesz tylko raz.” Był przyjacielem, który nie spał całą noc i trzymał mnie za rękę, kiedy ja, nie wiedząc czemu, nie mogłam powstrzymać płaczu. Tym motywującym przyjacielem, który nie zastanawiał się, tylko zabierał gdzieś, gdzie mówiłam, że nie chciałam iść, ale i tak mnie porywał, żebym złapała trochę witaminy D. Przyjacielem, który zakradał się i zostawiał magazyn z maseczką na twarz i solą do kąpieli, bym czuła się kochana, ale też przypominając mi, jaki mamy miesiąc i że powinnam trochę bardziej pomyśleć o sobie!

– powiedziała artystka

Adele – Easy On Me (Official Video)

Tracklista albumu 30

1. Strangers by Nature
2. Easy On Me
3. My Little Love
4. Cry Your Heart Out
5. Oh My God
6. Can I Get It
7. I Drink Wine
8. All Night Parking (with Erroll Garner)
9. Woman Like Me
10. Hold On
11. To Be Lover
12. Love Is a Game

Wersja deluxe albumu 30 będzie zawierać trzy dodatkowe piosenki: Wild Wild West, Can’t Be Together oraz remix Easy On Me z Chrisem Stapletonem.

Adele po sześciu latach przerwy wraca, żeby zawojować muzyczny rynek. Na początku października rozpoczęła subtelną promocję albumu 30, natomiast teraz – zdradziła tytuły piosenek oraz nazwiska gości, którzy pojawią się na płycie. Sprawdźcie! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →