Adele rozpoczęła promocję nowego albumu? [Aktualizacja]


02 października 2021

Podziel się newsem:

W różnych miejscach na całym świecie pojawiły się tajemnicze billboardy z liczbą „30”. Wszystko wskazuje na to, że jest to zapowiedź nowego albumu Adele.

Tajemnicze billboardy zwiastują nową płytę Adele?

Ostatni album Adele 25, ukazał się w 2015 roku. O jej muzycznym powrocie mówi się już od dłuższego czasu i prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w tym roku. Na rozpoznawalnych budynkach w wielu krajach na świecie pojawiły się billboardy z liczbą 30, zapisaną w stylu albumu 21. Fani są pewni, że jest to zapowiedź nowego albumu.

Zdjęcia billboardów zalazły internet. Pojawiły się on m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Londynie, Paryżu, Dubaju, Nowym Jorku czy Los Angeles.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się niepotwierdzone informacje, że pierwszych nowości od Adele możemy spodziewać się na dniach. Podejrzenia fanów brytyjskiej wokalistki wzbudziło przesunięcie premiery nowej wersji płyty Red Taylor Swift z 19 listopada na 12 listopada. Może to sugerować, że właśnie 19 listopada może się ukazać album Adele.

Na więcej konkretów musimy jeszcze poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że powrót Adele jest już naprawdę blisko.

Sprawdź także: W oczekiwaniu na nową płytę Adele, przypominamy jej najlepsze kawałki


Każda z płyt Adele oznacza ważny moment w jej życiu, a tytuły odpowiadają wiekowi piosenkarki, w którym rozpoczęła nad nimi pracę. O tym, że nowy album będzie zatytułowany 30, artystka napisała w poście na Instagramie w 2019 roku.

Moja trzydziestka wystawiła mnie na mnóstwo prób, ale pogodziłam się z tym i starałam się z całych sił, żeby się nie poddać. Bez względu na to, jak długo tu jesteśmy, życie potrafi być skomplikowane. Zmieniłam się drastycznie w ciągu ostatnich kilku lat, wciąż się zmieniam i to jest w porządku (…) 30 będzie płytą drum’n’bassową, na złość wam

W ubiegłym roku wokalistka wystąpiła po raz pierwszy od przerwy w karierze jako prowadząca w telewizyjnym show Saturday Night Live.

[Aktualizacja] Adele zapowiedziała premierę singla Easy On Me

Powrót Adele staje się faktem! Artystka właśnie zapowiedziała premierę nowego singla. Kawałek Easy On Me ukaże się 15 października.

W różnych miejscach na całym świecie pojawiły się tajemnicze billboardy z liczbą „30”. Wszystko wskazuje na to, że jest to zapowiedź nowego albumu Adele. Tajemnicze billboardy zwiastują nową płytę Adele? Ostatni album Adele – 25, ukazał się w 2015 roku. O jej muzycznym powrocie mówi się już od dłuższego czasu i prawdopodobnie nastąpi to jeszcze […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →