Nowa płyta Adele już we wrześniu

Podziel się newsem:

Nowy album od brytyjskiej wokalistki Adele to jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów ostatnich miesięcy. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy go już niedługo!

Adele to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie i autorka takich hitów jak: Rolling In The Deep, Someone Like You czy Hello. Jej ostatni album, zatytułowany 25 ukazał się w 2015 roku. Dwa lata później, z powodu problemów z głosem artystka zniknęła ze sceny.

Adele – Hello

Przez jakiś czas było o niej cicho. Do czasu, aż w ubiegłym roku zdradziła, że nowy, czwarty album, o tytule 30, jest już w drodze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

This is 31…thank fucking god 💀 30 tried me so hard but I’m owning it and trying my hardest to lean in to it all. No matter how long we’re here for life is constant and complicated at times. I’ve changed drastically in the last couple years and I’m still changing and that’s okay. 31 is going to be a big ol’ year and I’m going to spend it all on myself. For the first time in a decade I’m ready to feel the world around me and look up for once. Be kind to yourself people we’re only human, go slow, put your phone down and laugh out loud at every opportunity. Learning to REALLY truly love yourself is it, and I’ve only just realized that that is more than enough. I’ll learn to love you lot eventually 😂 Bunch of fucking savages, 30 will be a drum n bass record to spite you. Chin up eh ❤️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Od tego czasu nie poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego albumu. Spekulacji odnoście daty premiery było mnóstwo. Dużo mówiło się także o jej przemianie i życiu prywatnym. Piosenkarka zrzuciła ponad 40 kg i ogłosiła, że rozstaje się ze swoim mężem.

Nowa płyta Adele we wrześniu

Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta Adele ujrzy światło dziennie już we wrześniu. Wokalistka zapowiedziała to podczas wesela swojej przyjaciółki, w którym uczestniczyła nie tylko jako gość, ale też wystąpiła na scenie z zespołem. W pewnym momencie zapowiedziała, że jej nowy album ukaże się we wrześniu.

Oficjalnego potwierdzenia na razie nie ma. Czekamy na więcej szczegółów i pierwsze single od Adele!

Nowy album od brytyjskiej wokalistki Adele to jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów ostatnich miesięcy. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy go już niedługo! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →