Adele poprowadzi najbliższy odcinek programu “Saturday Night Live”


19 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Adele została ogłoszona prowadzącą nadchodzącego odcinka programu Saturday Night Live, który wyemitowany zostanie 24 października. Gościem muzycznym będzie H.E.R.

Ostatni, trzeci album od Adele 25, ukazał się w listopadzie 2015 roku. Krążek ten przyniósł jej 5 statuetek Grammy, w kategoriach: Album roku, Najlepsza piosenka roku i Nagranie roku za singiel Hello, Najlepszy album pop oraz najlepsze solowe wykonanie pop.

Adele Grammy 2017

Adele – Hello

Adele – kiedy nowa płyta?

Od jakiegoś czasu w sieci zaczęły pojawiać się sygnały, że niebawem możemy spodziewać się nowości od brytyjskiej wokalistki, po kilkuletniej przerwie. W lutym świat obiegło nagranie, w którym Adele, podczas występu na weselu swojej przyjaciółki ogłosiła, że jej nowy album ukaże się we wrześniu. Nie doszło to jednak do skutku, a artystka dopytana przez fanów poprosiła, aby „byli cierpliwi”.

adele nowa płyta

Adele poprowadzi następny odcinek programu Saturday Night Live

Szczegółów dotyczących kolejnego albumu od Adele wciąż nie znamy, jednak artystka już niebawem wystąpi w programie telewizyjnym, po raz pierwszy od przerwy w karierze. Piosenkarka pojawi się w popularnym amerykańskim show Saturday Night Live w roli prowadzącej. W przeszłości artystka miała okazję wystąpić w tym programie dwukrotnie w roli muzycznego gościa (w 2008 i 2015 roku).

SNL z Adele w roli gospodyni zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę, 24 października. Gościem muzycznym tego wieczoru będzie amerykańska wokalistka H.E.R.

Adele swój występ w Saturday Night Live ogłosiła w poście zamieszczonym na Instagramie, w którym nie kryje podekscytowania.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bloooooody hellllll I’m so excited about this!! And also absolutely terrified! My first ever hosting gig and for SNL of all things!!!! I’ve always wanted to do it as a stand alone moment, so that I could roll up my sleeves and fully throw myself into it, but the time has never been right. But if there was ever a time for any of us to jump head first into the deep end with our eyes closed and hope for the best it’s 2020 right? Itll be almost 12 years to the day that I first appeared on the show, during an election…which went on to break my career in America, so it feels full circle and I just couldn’t possibly say no! I am besides myself that H.E.R will be the musical guest!! I love her SO much I can’t wait to melt into a flaming hot mess when she performs, then confuse myself while I laugh my arse off in between it all. See you next week ♥️🤞🏻

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Myślicie, że niebawem Adele podzieli się nową muzyką?

Adele została ogłoszona prowadzącą nadchodzącego odcinka programu Saturday Night Live, który wyemitowany zostanie 24 października. Gościem muzycznym będzie H.E.R. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ostatni, trzeci album od Adele […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →