fot. Simon Emmett, materiały prasowe

Adele powróciła z pierwszą nowością od 6 lat


15 października 2021

Podziel się newsem:

Dziś w nocy w serwisach streamingowych pojawił się pierwszy singiel zwiastujący nowy album Adele. Easy On Me to poruszająca ballada opowiadająca o dochodzeniu do siebie i wyciąganiu wniosków po rozstaniu.

Adele podzieliła się długo wyczekiwanym singlem Easy On Me. To pierwsza zapowiedź planowanej na 19 listopada premiery krążka o nazwie 30. Na początku tygodnia artystka podzieliła się o nadchodzącej płycie, jednocześnie dzieląc się z fanami emocjonalnym listem. Całość możecie przeczytać tutaj.

Easy On Me – Adele powraca w swoim stylu

Wideo do Easy On Me zostało nagrane miesiąc temu w Quebec. To kolejna współpraca Adele ze zwycięzcą Grand Prix w Cannes – Xavierem Dolanem. Klip zaczyna się w tym samym domu, w którym wspólnie kręcili klip do Hello w 2015 roku.

Szczerze miałem nadzieję, że ponownie uda się nam współpracować. Dla mnie nie ma silniejszych doznań niż spotkanie dwóch artystów po latach przerwy. Ja się zmieniłem. Adele się zmieniła. To jest okazja, by celebrować to, jak się rozwinęliśmy, a zarazem pozostaliśmy wierni swoim marzeniom. Wszystko jest takie samo, ale jednak inne.

– mówi o sesji nagraniowej Dolan

Easy On Me to fortepianowa ballada, w której Adele wyjaśnia swoją decyzję o zakończeniu małżeństwa w 2019 roku.

Adele – Easy On Me

Album 30 już dostępny w przedsprzedaży

30 to pierwsza nowa muzyka Adele od wydania trzeciego albumu studyjnego 25 w listopadzie 2015 roku. Za produkcję na płycie odpowiadali wcześniejsi współpracownicy wokalistki: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., a także nowi: Inflo i Ludwig Göransson. 30 zostanie wydana na CD, dwóch płytach winylowych, a także w specjalnej winylowej edycji limitowanej. Można ją zamawiać w przedsprzedaży pod tym linkiem.


Easy On Me z największa dzienną liczbą odtworzeń na Spotify

Adele powróciła z przytupem. Jej nowy singiel w ciągu jednego dnia został odtworzony ponad 19,7 milionów razy. Brytyjska artystka pobiła tym samym rekord należący dotychczas do k-popowego zespołu BTS i ich singla Butter (ponad 11 milionów odtworzeń).

Dziś w nocy w serwisach streamingowych pojawił się pierwszy singiel zwiastujący nowy album Adele. Easy On Me to poruszająca ballada opowiadająca o dochodzeniu do siebie i wyciąganiu wniosków po rozstaniu. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →