Adele zdradza datę premiery nowego albumu. „30” ukaże się jeszcze w tym roku


13 października 2021

Podziel się newsem:

Adele zdradziła datę premiery nowego albumu – 30, jednocześnie dzieląc się przemyśleniami, które towarzyszyły jej w trakcie tworzenia. Pierwszy singiel – Easy On Me ukaże się już w ten piątek.

Na początku października w różnych miastach na całym świecie pojawiły się tajemnicze billboardy z liczbą „30”. Fani Adele byli pewni, że to zapowiedź nowej płyty brytyjskiej wokalistki. Przypuszczenia okazały się prawdziwe i kilka dni później artystka opublikowała zapowiedź pierwszego singla. Utwór Easy On Me ukaże się już najbliższy piątek – 15 października.

Adele – Easy On Me (Clip)

Nowy album Adele nadchodzi. Znamy datę premiery 30

Adele potwierdziła dziś, że płyta będzie nosić tytuł 30. Zdradziła również datę premiery. Wyczekiwany przez fanów na całym świecie materiał ujrzy światło dzienne 19 listopada. Ogłoszeniu towarzyszył także emocjonalny wpis, w którym artystka zwierzyła się z uczuć, które towarzyszyły jej podczas tworzenia albumu.

Z pewnością nie byłam nawet blisko miejsca, w którym chciałam się znaleźć gdy zaczynałam trzy lata temu. Właściwie byłam zupełnie gdzie indziej. Polegałam na rutynie i konsekwencji w swoich działaniach, by czuć się bezpiecznie, zawsze tak robiłam. A jednak świadomie, a nawet z pełną premedytacją rzucam się w labirynt absolutnego bałaganu i wewnętrznego zamętu.

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna.

I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album.

To był mój nieodłączny towarzysz przez najbardziej burzliwy czas mojego życia. Kiedy pisałam, ta płyta była mi przyjacielem, który odwiedzał mnie z butelką wina i jedzeniem by mnie pocieszyć. Moim roztropnym przyjacielem, który zawsze dawał mi najlepsze rady. Nie zapominam też o jego szalonej stronie, która mówiła „To powrót Twojego Saturna, pieprz to, żyjesz tylko raz.” Był przyjacielem, który nie spał całą noc i trzymał mnie za rękę, kiedy ja, nie wiedząc czemu, nie mogłam powstrzymać płaczu. Ten motywujący przyjaciel, który nie zastanawiał się, tylko zabierał gdzieś, gdzie mówiłam, że nie chciałam iść, ale porywał mnie, żebym złapała trochę witaminy D. Przyjaciel, który zakradał się i zostawiał magazyn z maseczką na twarz i solą do kąpieli, bym czuła się kochana, ale też przypominając mi jaki mamy miesiąc i że powinnam trochę bardziej pomyśleć o sobie!

I w końcu ten przyjaciel, który nie ważne co się działo, sprawdzał co u mnie, mimo że ja nie sprawdzałam co u niego, bo byłam tak skupiona na moim własnym żalu. Od czasu gdy zaczęłam go pisać, drobiazgowo przearanżowałam swój dom i swoje serce, a on jest narratorem tej historii.

Dom jest tam, gdzie Twoje serce x

napisała Adele

Adele zdradziła datę premiery nowego albumu – 30, jednocześnie dzieląc się przemyśleniami, które towarzyszyły jej w trakcie tworzenia. Pierwszy singiel – Easy On Me ukaże się już w ten piątek. Na początku października w różnych miastach na całym świecie pojawiły się tajemnicze billboardy z liczbą „30”. Fani Adele byli pewni, że to zapowiedź nowej płyty […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →