Adele zaśpiewa przedpremierowo piosenki z albumu „30” i udzieli wywiadu Oprah Winfrey


19 października 2021

Podziel się newsem:

Adele zaprezentuje premierowe piosenki z albumu 30 i udzieli wywiadu Oprah w programie specjalnym CBS w przyszłym miesiącu.

Adele One Night Only – program specjalny z wywiadem u Oprah

Adele zaprezentuje utwory ze swojego nowego albumu 30 w niedzielę 14 listopada, w ramach specjalnego programu Adele One Night Only w telewizji CBS. W programie pojawią się również wykonania znanych już utworów artystki poprzednich płyt, a także wywiad przeprowadzony przez Oprah Winfrey w jej różanym ogrodzie.

Wywiad ma być „pierwszą telewizyjną, szeroko zakrojoną rozmową Adele na temat jej nowego albumu, historii piosenek, życia po rozwodzie, utraty wagi i wychowania syna.”

30 – nowy album Adele ukaże się już za miesiąc

30 ukaże się w piątek 19 listopada. Przy pracy nad albumem Adele wsparły takie osoby, jak Greg Kurstin, Inflo, Max Martin, Shellback, Ludwig Göransson i Tobias Jesso Jr. Zapowiadając album w zeszłym tygodniu, wokalistka porównała album do posiadania przyjaciela w „najbardziej burzliwym okresie życia”, w którym wyszła za mąż, rozwiodła się i wychowywała syna.

To był mój nieodłączny towarzysz przez najbardziej burzliwy czas mojego życia. Kiedy pisałam, ta płyta była mi przyjacielem, który odwiedzał mnie z butelką wina i jedzeniem by mnie pocieszyć. Moim roztropnym przyjacielem, który zawsze dawał mi najlepsze rady. Nie zapominam też o jego szalonej stronie, która mówiła „To powrót Twojego Saturna, pieprz to, żyjesz tylko raz.” Był przyjacielem, który nie spał całą noc i trzymał mnie za rękę, kiedy ja, nie wiedząc czemu, nie mogłam powstrzymać płaczu. Ten motywujący przyjaciel, który nie zastanawiał się, tylko zabierał gdzieś, gdzie mówiłam, że nie chciałam iść, ale porywał mnie, żebym złapała trochę witaminy D. Przyjaciel, który zakradał się i zostawiał magazyn z maseczką na twarz i solą do kąpieli, bym czuła się kochana, ale też przypominając mi jaki mamy miesiąc i że powinnam trochę bardziej pomyśleć o sobie!

W ubiegły piątek ukazał się pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo. Utwór Easy On Me w ciągu jednego dnia został odtworzony ponad 19,7 milionów razy. Brytyjska artystka pobiła tym samym rekord należący dotychczas do k-popowego zespołu BTS i ich singla Butter (ponad 11 milionów odtworzeń). Za reżyserią klipu stoi Xavier Dolan.

Adele – Easy On Me

Adele zaprezentuje premierowe piosenki z albumu 30 i udzieli wywiadu Oprah w programie specjalnym CBS w przyszłym miesiącu. Adele One Night Only – program specjalny z wywiadem u Oprah Adele zaprezentuje utwory ze swojego nowego albumu 30 w niedzielę 14 listopada, w ramach specjalnego programu Adele One Night Only w telewizji CBS. W programie pojawią […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →