Lucas Garrido

Film Halsey już dziś trafi na HBO Max


07 października 2021

Podziel się newsem:

Halsey kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty – If I Can’t Have Love, I Want Power. Wraz z premierą krążka do sieci kin IMAX trafił przygotowany specjalnie na tę okazję film o tym samym tytule. Produkcja wejdzie także na HBO Max.

Halsey z opowieścią o macierzyństwie

If I Can’t Have Love, I Want Power to czwarty studyjny krążek Halsey. Album koncepcyjny porusza m.in. temat radości i smutków związanych z ciążą oraz narodzinami dziecka. W kontekście autorki Manic, taki kierunek nie wydaje się być zaskoczeniem – artystka była w ciąży, nagrywając płytę, a jej syn przyszedł na świat w lipcu bieżącego roku. Okładka krążka również nie jest w tym przypadku bez znaczenia, ponieważ bezpośrednio nawiązuje do części Dyptyku z Melun, obrazu Madonna z Dzieciątkiem Wśród Aniołów.

Ten album jest płytą koncepcyjną, opowiadającą o radościach i horrorach związanych z ciążą oraz narodzinami dziecka. Bardzo ważnym było dla mnie, aby okładka ukazywała sentyment mojej podróży przez ostatnie kilka miesięcy. Dychotomia Madonny i ladacznicy. Koncepcja, że jestem seksualna, a moje ciało jest pojemnikiem i darem dla mojego dziecka, są dwoma koncepcjami, które mogą koegzystować w sile i spokoju. Moje ciało na wiele sposobów należało do świata przez ostatnich parę lat i ten obraz jest moim sposobem na odzyskanie mojej niezależności i przekucia mojej dumy oraz siły w moc życiową dla mojej istoty ludzkiej.

opisała album Halsey

Płyta, ku zaskoczeniu sporej większości środowiska muzycznego oraz fanów, została wyprodukowana przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa – członków zespołu Nine Inch Nails.

Film Halsey już dziś trafi na HBO Max
If I Can’t Have Love, I Want Power – okładka płyty

Halsey przejmuje kino

Wraz z premierą płyty If I Can’t Have Love, I Want Power, do wybranych kin IMAX, trafił blisko godzinny film związany z krążkiem. Obraz w reżyserii Colina Tilleya opowiada historię młodej kobiety w ciąży. Queen Lila, odgrywana przez Halsey, po szokującym wydarzeniu odkrywa w sobie paranormalną zdolność do tworzenia i kończenia życia.

Oferując fanom wizualną ucztę, stylizowana na horror opowieść ma zgłębić labirynt seksualności i narodzin. Produkcja trafi na HBO Max już dziś, 7 października.

If I Can’t Have Love, I Want Power, zobacz zwiastun filmu

Halsey kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty – If I Can’t Have Love, I Want Power. Wraz z premierą krążka do sieci kin IMAX trafił przygotowany specjalnie na tę okazję film o tym samym tytule. Produkcja wejdzie także na HBO Max. Halsey z opowieścią o macierzyństwie If I Can’t Have Love, I Want Power to czwarty […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →