fot. The List

Halsey wydała w końcu singiel „So Good”, który był blokowany przez jej wytwórnię


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Halsey powraca po muzycznej przerwie. Wokalistka zaprezentowała nam singiel, który nieco powraca do jej korzeni. Posłuchajcie utworu So Good.

Piosenka pełna perturbacji

Po burzliwym procesie, jaki toczył się za kulisami produkcji nowego utworu, Halsey w końcu powróciła z piosenką So Good.

Przeczytaj także: Halsey na pierwszym koncercie w Polsce, czyli Kraków Live Festival ogłasza

Halsey
fot. iHeartRadio Music Awards

Z historią So Good wiąże się wiele nieprzyjemności. Jej temat rozpoczął się 22 maja, kiedy to Halsey podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem TikToka wiadomością, która brzmiała: „Zasadniczo mam piosenkę, którą kocham, którą chcę wydać JAK NAJSZYBCIEJ, ale moja wytwórnia mi na to nie pozwala”. 

Z biegiem dni wokalistka udzielała coraz to nowszych informacji, a także stawała się coraz bardziej poirytowana faktem bezsilności.

Byłam w tej branży od 8 lat i sprzedałam ponad 165 milionów płyt, a moja wytwórnia płytowa twierdzi, że nie mogę jej wydać, chyba że uda im się zrobić z niej viralowego TikToka. Wszystko jest teraz marketingiem. I będąc szczerą, oni robią to właściwie każdemu artyście w dzisiejszych czasach, nie tylko mi. Ja po prostu chcę wydawać muzykę i zasługuję na lepsze traktowanie mojej osoby. Jestem już tym zmęczona.

– mówiła wokalistka

31 maja Capitol (wytwórnia wokalistki) postanowił odpowiedzieć na zarzuty:

@halsey, kochamy Cię i jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać. Zobowiązujemy się do wydania „So Good” 9 czerwca 2022r. Jesteśmy pierwszą firmą artystyczną, która zachęca do otwartego dialogu. Nie mamy nic, prócz pragnienia, aby pomóc każdemu z naszych artystów odnieść sukces i mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować te obopólne rozmowy.

I tak po wielu rozmowach, dyskusjach i wymianach wiadomości pomiędzy artystką a wytwórnią – w końcu doczekaliśmy się nowego utworu, który możecie posłuchać poniżej!

Halsey – So Good, posłuchaj!

Singiel został wyprodukowany przez Maxa Martina i Tobiasa Karlssona.

Halsey powraca po muzycznej przerwie. Wokalistka zaprezentowała nam singiel, który nieco powraca do jej korzeni. Posłuchajcie utworu So Good. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Piosenka pełna perturbacji Po burzliwym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →