fot. Dpa picture alliance/Alamy Live News

Halsey zapowiada nową muzykę, która będzie „typowo popowa”


22 marca 2022

Podziel się newsem:

Halsey z zapowiedzią nowej muzyki. Mówi, że „zrobi popowy album”, który będzie różnił się od wydanego poprzednio If I Can’t Have Love, I Want Power.

Nowa muzyka od Halsey nadchodzi

Wokalistka ujawniła, że zabiera się za pisanie nowej muzyki i zamierza nagrać „popowy album”, jako jej kolejne wydawnictwo. Informację tę Halsey podała fanom za pośrednictwem stories na swoim Instagramie, w których pisała:

Z powodów osobistych zrobię album typowo popowy. Mam niesamowitą piosenkę, którą mogłabym wydać już teraz, jako singiel w radiu, ale czuję, że to szaleństwo, bo przecież jeszcze nawet nie koncertowałam z ostatnim albumem. W sumie będąc szczerą – mam kilka takich piosenek. Nie wiem co robić

– komentowała wokalistka.
okładka albumu If I Can’t Have Love, I Want Power Halsey

Na fali popularności nowych brzmień

Wydany w sierpniu zeszłego roku czwarty album wokalistki, If I Can’t Have Love, I Want Power spotkał się z ogromną przychylnością fanów i krytyków. Krążek otrzymał również nominację w kategorii Najlepszy Album Muzyki Alternatywnej na tegorocznych Grammy.

Za to wydawnictwo gwiazda popu niedawno zdobyła również nagrodę Innovation Award na BandLab NME Awards 2022 za dążenie do odkrywania siebie na nowo, jednocześnie inspirując świat muzyki do ewolucji.

NME, bardzo dziękuję za tegoroczną nagrodę za innowacyjność. To najfajniejsza nagroda, jaką dostałam w życiu. Naprawdę – ta statuetka znaczy dla mnie wiele. 2021 rok był okazją do wykorzystania stanu świata, stanu, w którym się znajdowałam i stanu muzyki, który mnie otaczał. Spróbowałam czegoś, co było dla mnie wyzwaniem i spróbowałam czegoś, co, mówiąc komercyjnie, wiele osób uznałoby za niewielkie ryzyko. Dla mnie znaczyło ono naprawdę ogrom.

– komentowała podczas przyjmowania nagrody wokalistka.

Zapowiedziom nowego wydawnictwa nie było końca, a sama Halsey dodała jeszcze:

Po wydaniu albumu „Manic” miałam garść hitów radiowych i myślę, że ludzie prawdopodobnie oczekiwaliby, że pójdę w tym kierunku i nadal będę chciała tworzyć muzykę, która jest komercyjnie w dosłownie taki sam sposób. Nie patrzą jednak na to, że jeśli chcę się utrzymać i zapewnić sobie długowieczność, muszę nadal tworzyć rzeczy, które kocham i robić rzeczy, które stanowią dla mnie wyzwanie. W ten sposób powstał ten album i w ten sposób powstanie też każdy kolejny.

– dodała Halsey.

Halsey – You should be sad, posłuchaj!

Halsey z zapowiedzią nowej muzyki. Mówi, że „zrobi popowy album”, który będzie różnił się od wydanego poprzednio If I Can’t Have Love, I Want Power. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →