Halsey zapowiada nowy album filmem „If I Can’t Have Love, I Want Power”

Podziel się newsem:

Wkrótce ukaże się nowy album Halsey – If I Can’t Have Love, I Want Power. Towarzyszyć mu będzie godzinny film o tym samym tytule, który będzie można zobaczyć w Imax. Zobaczcie zwiastun.

Halsey zapowiada nowy album

Nowy, czwarty album od Halsey ukaże się 27 sierpnia. Za produkcję If I Can’t Have Love, I Want Power odpowiadają Trent Reznor i Atticus Ross, którzy niedawno otrzymali Oscara za ścieżkę dźwiękową do animacji Co w duszy gra.

Artystka w widowiskowy sposób odsłoniła okładkę płyty – w nowojorskim The Metropolitan Museum of Art. Halsey dokonała prezentacji, odsłaniając realistyczny obraz przedstawiający samą siebie stylizowaną na królową trzymającą nowo narodzone dziecko. Film z wydarzenia możecie zobaczyć poniżej:

Ten materiał to album koncepcyjny o radościach i horrorach towarzyszących ciąży, ale i samemu porodowi. Czułam, że to ważne, aby jego warstwa wizualna odzwierciedlała podróż, jaką odbyłam przez ostatnie kilka miesięcy. To celebracja ciała w ciąży jako czegoś, co należy podziwiać. Mamy długą drogę do pokonania, żeby zerwać ze stygmatem karmienia piersią. Oby to był krok w dobrym kierunku

mówi piosenkarka

If I Can’t Have Love, I Want Power – zwiastun filmu promującego nową płytę Halsey

Na kilka tygodni przed premierą, 3 sierpnia do kin trafi film w reżyserii Colina Tilleya, który stworzył teledyski dla takich artystów, jak J Balvin, Megan Thee Stallion czy Selena Gomez.

Film opowiada o trwającym przez całe życie społecznym labiryncie seksualności i narodzin. Największe, nigdy nieopowiedziane historie zostały pogrzebane wraz z ciałami tych, którzy w nim zginęli

brzmi opis produkcji

Nie wiadomo, czy będzie on dostępny także w Polsce. Zobaczcie zwiastun:

If I Can’t Have Love, I Want Power – Official Trailer

Wkrótce ukaże się nowy album Halsey – If I Can’t Have Love, I Want Power. Towarzyszyć mu będzie godzinny film o tym samym tytule, który będzie można zobaczyć w Imax. Zobaczcie zwiastun. Halsey zapowiada nowy album Nowy, czwarty album od Halsey ukaże się 27 sierpnia. Za produkcję If I Can’t Have Love, I Want Power odpowiadają Trent […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →