fot. Axelle / Bauer-Griffin / Film Magic

Halsey na pierwszym koncercie w Polsce, czyli Kraków Live Festival ogłasza


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Kraków Live Festival powraca na festiwalową mapę Polski. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy uświetnią imprezę. Sprawdź, kto zagra!

Kraków Live Festival powraca

Po pandemicznej przerwie festiwalowe lato rozpieszcza nas ze zdwojoną siłą. Nie dość, że na festiwalowy szlak powracają dobrze już znane wydarzenia, to dodatkowo dołączają do nich kolejne, zupełnie nowe inicjatywy. Wśród tych, które powracają, znalazła się również impreza spod szyldu agencji Alter Art — Kraków Live Festival, który w tym roku zagra w dniach 19 – 20 sierpnia. Impreza odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Zobacz również: Polska reprezentacja na Orange Warsaw Festival 2022. Kto zagra?

Kraków Live Festival 2022 Halsey
Kraków Live Festival 2022

Halsey na pierwszym koncercie w Polsce

Pierwsza artystka, która zagra podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival, to jedna z najbardziej wyrazistych globalnych gwiazd ostatnich lat, sprawnie balansująca na granicy mainstreamu i alternatywy. Mowa oczywiście o Halsey! Artystka została ogłoszona jako pierwsza headlinerka Kraków Live Festival 2022. Co istotne — będzie to jej pierwszy koncert nad Wisłą! Nie możecie tego przegapić! Koncert Halsey w Polsce już 20 sierpnia 2022 roku!

Zobacz również: Halsey zapowiada nową muzykę, która będzie „typowo popowa”

Kraków Live Festival 2022 Halsey
Halsey na Kraków Live Festival 2022

Lewis Capaldi na Kraków Live Festival 2022

To jednak oczywiście nie wszystko. Do line-upu nadchodzącej edycji Kraków Live Festival dołącza również prawdziwy fenomen brytyjskiej sceny muzycznej w ostatnich latach, którego debiut był najlepiej sprzedającym się albumem roku w Wielkiej Brytanii. Lewis Capaldi szykuje się do premiery nowego albumu, a już 19 sierpnia zagra w Krakowie!

Lewis Capaldi na Kraków Live Festival 2022
Lewis Capaldi na Kraków Live Festival 2022

Silna druga linia Kraków Live Festival 2022

Jeśli powyższe ogłoszenie wciąż nie zaspokaja Waszych oczekiwań (w co trudno mi uwierzyć!), organizatorzy Kraków Live Festival dorzucają trzy kolejne nazwy! Podczas wydarzenia zagrają również: Parcles, czyli wyśmienita mieszanka indie-popu i funku, Mimi Webb — kolejna wschodząca gwiazda sceny brytyjskiej oraz pierwszy hip-hopowy reprezentant hip-hopu – Jan-rapowanie! Nie może Was tam zabraknąć!

Parcles, Mimi Webb i Jan-rapowanie na Kraków Live Festival 2022
Parcles, Mimi Webb i Jan-rapowanie na Kraków Live Festival 2022

Kraków Live Festival powraca na festiwalową mapę Polski. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy uświetnią imprezę. Sprawdź, kto zagra! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Kup bilety na koncerty Michelle Gurevich

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →