fot. Beata Maciutkiewicz

Kraków Live Festival robi sobie roczną przerwę


06 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Alter Art ogłosił, że w 2023 roku nie odbędzie się Kraków Live Festival. Impreza powróci w 2024 roku w nowej lokalizacji.

Alter Art bez jednej z imprez

Od lat Alter Art zapraszał na trzy swoje wielkie festiwale: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival oraz Kraków Live Festival. W tym roku okazuje się, że fani muzyki ze stolicy małopolski obejdą się smakiem. Organizator poinformował, że Kraków Live Festival w 2023 roku nie odbędzie się. Wiemy natomiast, że nie jest to całkowite zniknięcie tej imprezy – Alter Art zapewnia, że powróci ona w przyszłym roku w nowej lokalizacji i z nową formułą. Od dawna wiadomo, że terenem festiwalu nie będzie już Muzeum Lotnictwa. Wciąż jednak Alter Art nie podał miejsca, w którym odbędzie się kolejna edycja. Część osób z pewnością spodziewała się, że w tym roku KLF się nie odbędzie. Bardzo długo nie otrzymywaliśmy ogłoszeń. Złośliwi stwierdzą, że line-up Open’era jest na tyle imponujący, że dla Krakowa po prostu nie starczyło. I po części może to też być prawdą. Być może także wciąż nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie nowego miejsca odbywania się imprezy. Niezależnie od powodu tej decyzji, na krakowskiej imprezie Alter Artu zobaczymy się dopiero w 2024 roku.

Ogłoszenie Alter Artu dotyczące Kraków Live Festival

Kraków Live Festival robi sobie roczną przerwę

Lata wielkich gwiazd w Krakowie

Przez lata w Krakowie nie brakowało występów wielkich gwiazd światowego formatu właśnie za sprawą Kraków Live Festival. Podczas pierwszej edycji, w 2006 roku, gdy festiwal nazywał się jeszcze Coke Live Music Festival zagrał tu Jay-Z, a w kolejnych latach między innymi Rihanna, N.E.R.D., Kanye West, Travis Scott, A$AP Rocky czy Kendrick Lamar (dwukrotnie). Headlinerami ostatniej edycji byli z kolei Future, Halsey, Ava Max i Lewis Capaldi.

Alter Art ogłosił, że w 2023 roku nie odbędzie się Kraków Live Festival. Impreza powróci w 2024 roku w nowej lokalizacji. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Alter Art bez jednej z imprez Od lat Alter Art […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →