fot. Orange Polska

Orange Warsaw Festival powraca! Mamy pierwsze ogłoszenia artystów


18 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Line-up jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce w końcu się zapełnia. Po dwuletniej przerwie – Orange Warsaw Festival powraca!

Orange Warsaw Festival powraca!

Pamiętacie taki festiwal jak Orange Warsaw? Po bardzo długiej – dwuletniej przerwie – w końcu po raz kolejny dane nam będzie powrócić na Tor Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. I uwierzcie mi – jest do czego wracać, bo festiwal nadrabia swoje zaległości i dzisiejsze ogłoszenia rozpoczęły się z wysokiego C.

Florence + The Machine znowu w Warszawie

Florence and the Machine, którzy obecnie wracają do muzycznego świata po długiej absencji, znowu pojawią się w stolicy! To właśnie w Warszawie będziemy mogli posłuchać ostatnio wydanego singla King, zapowiadającego nadchodzący, piąty album brytyjskiej grupy pod przewodnictwem Florence Welch. Formacja zaprezentuje się w Polsce już czwartego czerwca 2022 roku!

Przeczytaj także: Salt Wave Festival – „Ach, jak przyjemnie”. Trzecią edycję imprezy promuje Sonar

Florence and the Machine – King, posłuchaj singla!

Tyler, The Creator wybrzmi w stolicy

Tyler, The Creator to pseudonim, za którym kryje się raper, piosenkarz, autor tekstów, producent, reżyser teledysków, projektant modowy, ikona – a z pewnością jedna z najbardziej barwnych i wielowątkowych postaci dzisiejszego show-biznesu. Artysta znany jest ze swoich eksperymentalnych projektów muzycznych, w których lubi zmieniać i mieszać nie tylko gatunki czy style, ale i własne osobowości. Jedną z nich poznacie już w Warszawie trzeciego czerwca 2022 roku!

Tyler, The Creator – EARFQUAKE, posłuchaj!

Sigrid – powiew norweskiej świeżości w Warszawie

Norweska wokalistka podbiła popowy świat już przy pierwszym zetknięciu się z nim. Na swoim koncie ma już kilka światowych tras, a także wartościowych nagród. Sigrid zapowiedziała niedawno swój drugi studyjny krążek. Płyta nosi tytuł How To Let Go i z pewnością będziemy mogli ją usłyszeć w Warszawie czwartego czerwca 2022 roku!

Sigrid – It Gets Dark, posłuchaj!

Oczywiście nie są to wszyscy artyści, jakich zobaczymy na Orange Warsaw Festival 2022! Na festiwalowych scenach wystąpią również Charli XCX, Szczyl, Foals i wielu wielu innych. Oto oficjalna grafika nadchodzącego wydarzenia:

Orange

Tegoroczna edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

Line-up jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce w końcu się zapełnia. Po dwuletniej przerwie – Orange Warsaw Festival powraca! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Orange Warsaw Festival powraca! Pamiętacie taki festiwal jak Orange Warsaw? Po bardzo […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →