fot. materiały prasowe

Florence + The Machine zapowiedzieli nowy album “Dance Fever”

Obserwuj nas na instagramie:

Florence + The Machine dzieli się szczegółami dotyczącymi ich nowego albumu. Będzie to ich pierwszy muzyczny ruch od wydania High As Hope, czwartego albumu w dyskografii grupy. Sprawdź szczegóły.

Nowości od Florence + The Machine już wkrótce

Florence Welch dodała na swój prywatny Instagram posta z okładką nadchodzącej płyty, której autorką jest Autumn de Wilde, uznana fotografka i reżyserka. Podzieliła się także tytułem nowego wydawnictwa. Zgodnie z opisem, album ma być “bajką w 14 piosenkach”. Napisała, że preoder będzie dostępny od godziny 8 czasu amerykańskiego, nie sprecyzowała jednak, w jakim dniu. Tracklista i data wydania nie są jeszcze znane.

Ostatnie ruchy zespołu

W ciągu ostatnich kilku tygodni, zespół Florence + The Machine opublikował dwie nowe piosenki – King i Heaven Is Here. Wypowiadając się o drugiej z nich, Welch wyznała, że jest to pierwszy kawałek jaki napisała w trakcie lockdownu.

Chciałam zrobić coś potwornego. A ta mieszanka radości, furii i żalu była pierwszym, co z tego wyszło. Studia tańca były wtedy zamknięte, a ja chciałam stworzyć choreografię do tej piosenki. Więc to jest jeden z pierwszych kawałków muzyki, które stworzyłam mając w głowię taniec.

Florence + The Machine – Heaven Is Here

W okolicach czasowych wydania numeru King, Welch wyznała, że zaczęła bardziej postrzegać samą siebie jako artystkę w kontekście swojej płci po tym, jak skończyła 30 lat.

Nagle czuję zamęt w związku z moją tożsamością i z moimi pragnieniami. Bycie wykonawczynią, pragnąc jednocześnie założyć rodzinę, może nie być dla mnie tak proste jak dla moich męskich współpracowników. Zawsze najbardziej inspirowali mnie męscy twórcy i po raz pierwszy czuję, jak rośnie mur pomiędzy mną a moimi idolami. Muszę podejmować decyzje, których oni nie musieli.

Florence + The Machine – King

Florence + The Machine dzieli się szczegółami dotyczącymi ich nowego albumu. Będzie to ich pierwszy muzyczny ruch od wydania High As Hope, czwartego albumu w dyskografii grupy. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →