Florence + the Machine w utworze z Gry o Tron


24 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

W drugim odcinku finałowego sezonu pojawił się mocny muzyczny akcent.

Za nami drugi z sześciu odcinków ostatniego sezonu hitowego serialu Gra o Tron. Bohaterowie przygotowują się w nim do wielkiej bitwy, czemu towarzyszy podniosła atmosfera.

W jednej ze scen jeden z bohaterów – Podrick – śpiewa piosenkę Jenny od Oldstones, która jest dobrze znana tym, którzy czytali książki George’a R.R. Martina.

W napisach końcowych utwór ten pojawia się ponownie, tym razem w wykonaniu Florence + the Machine. Jednocześnie na YouTube pojawił się klip z tekstem. Video ma już ponad 5 milionów wyświetleń. 

Trzeci odcinek finału ma być  znacznie dłuższy i przedstawiać będzie bitwę z armią Nocnego Króla. Jak obstawiacie, którzy bohaterowie nie przeżyją tego starcia?

Fot: kadr z klipu Florence + the Machine – Jenny od Oldstones

W drugim odcinku finałowego sezonu pojawił się mocny muzyczny akcent. Za nami drugi z sześciu odcinków ostatniego sezonu hitowego serialu Gra o Tron. Bohaterowie przygotowują się w nim do wielkiej bitwy, czemu towarzyszy podniosła atmosfera. W jednej ze scen jeden z bohaterów – Podrick – śpiewa piosenkę Jenny od Oldstones, która jest dobrze znana tym, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: