Florence Welch w świecie teatru. Artystka zagra w serialu i pracuje nad musicalem “Wielki Gatsby”


02 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Liderka zespołu Florence And the Machine szykuje dla swoich fanów sporo niespodzianek. Tym razem jednak nie muzycznych. Wokalistka wystąpi w serialu i musicalu.

Florence Welch – przerwa od muzyki na rzecz innych dziedzin sztuki

Florence Welch mimo muzycznego urlopu i przerwy od koncertowania nie próżnuje. Wszystko wskazuje na to, że artystka postanowiła poświęcić ten czas na eksplorowanie innych dziedzin sztuki, które również zawsze ją interesowały.

Efekty jej ostatnich zmagań artystycznych mamy poznać już niedługo, bowiem 14 września swoją premierę będzie miał nowy serial Dennisa Kelly’ego i Felixa Barretta, w reżyserii Marca Mundena i Philippy Lowthorpe, w którym Welch ma zagrać jedną z ról.

The Third Day

The Third Day – nowy serial HBO z Florence Welch w jednej z ról

Mowa o dramacie psychologicznym The Third Day. To niecodzienny dwuczęściowy serial, na który składać się będzie sześć odcinków: trzy w części Lato i trzy w części Zima. Dodatkowo, 3 października ukaże się odcinek specjalny Jesień. To wyjątkowe wydarzenie teatralne, przedstawiająca tylko jeden dzień fabuły The Third Day, który będzie rejestrowany na żywo, jednym, długim ujęciem. Właśnie tutaj, w jednej z ról, zobaczymy Florence Welch.

Oprócz wokalistki w serialu wystąpią również takie gwiazdy wielkiego i mniejszego ekranu, jak Jude Law, Naomie Harris, Katherine Waterston, Emily Watson czy Paddy Considine. The Third Day będzie dostępny na platformie HBO, jednak odcinek specjalny Jesień, ze względu na swoją niecodzienną formułę będzie możliwy do obejrzenia za darmo na platformie SkyArts, tylko na żywo, w dniu premiery, podczas specjalnego streamingu.

The Third Day, zobacz zwiastun


Florence Welch pracuje również nad musicalem Wielki Gatsby

To nie koniec teatralnych potyczek Florence Welch. Artystka, która nie raz mówiła o tym, że marzy o pracy przy musicalu, współpracuje równolegle z kompozytorem Andrewem Lloydem Webberem nad inscenizacją hitu Wielki Gatsby.

Przypomnijmy, że Florence napisała również utwór do filmowej ekranizacji Wielkiego Gatsby’ego. Posłuchajcie Over The Love!

Florence And the Machine – Over The Love

Liderka zespołu Florence And the Machine szykuje dla swoich fanów sporo niespodzianek. Tym razem jednak nie muzycznych. Wokalistka wystąpi w serialu i musicalu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Florence […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →