Florence and The Machine dzieli się nowym utworem “Light Of Love”


17 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Po trasie koncertowej High as Hope Tour, Florence zapowiedziała dłuższą przerwę. Na szczęście nie obejmuje ona dzielenia się nową muzyką! Posłuchajcie utworu Light Of Love!

Florence dzieli się niepublikowanym utworem z albumu High as Hope

Florence nie byłaby sobą, gdyby w tak trudnej sytuacji, jak ta, w której znajdujemy się dziś, nie podzieliła się z fanami czymś od siebie, co podniosło by ich na duchu i dodało nadziei. Tak też się stało!

Lights Of Love to utwór, który pierwotnie miał się znaleźć na ostatnim albumie Florence and The Machine z 2018 roku – High as Hope. Ostatecznie jednak piosenka stała się tak zwanym odrzutem i na tę płytę nie trafiła.

florence high as hope

Florence and The Machine – Light Of Love, posłuchaj

Na szczęście, Florence uznała jednak, że obecny czas jest odpowiednim, aby podzielić się ze światem pełną miłości piosenką Light Of Love. Posłuchajcie!

Florence wspiera lekarzy w walce z koronawirusem

Florence nie byłaby również sobą, gdyby wydając utwór w tak ważnym czasie, nie zaangażowała się społecznie. Utworem Light Of Love artystka zwraca uwagę na sytuację lekarzy, którzy stoją w pierwszej linii walki z koronawirusem i prosi swoich fanów o przekazywanie darowizn na wsparcie dla nich.

Light of Love to niepublikowana piosenka z High as Hope. Nigdy nie trafiła na płytę, ale pomyślałem, że wydam ją dziś, jako mały znak mojej miłości i w celu podniesienia świadomości na temat stowarzyszenia Intensive Care Society, które zapewnia opiekę i wsparcie niesamowitym lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom służby zdrowia, stojącym na pierwszej linii kryzysu. Cały mój dochód z tej piosenki przekażę na rzecz Intensive Care Society. Bardzo was wszystkich kocham i tęsknię. Łączę się z Wami duchem z izolacji w południowym Londynie.

Florence and the machine light of love

Reedycja książki Florence Welch – Useless Magic

Florence Welch zapowiada również reedycję swojej książki Useless Magic. Zawiera ona teksty piosenek Florence and The Machine ze wszystkich czterech albumów zespołu, wiersze Florence i jej autorskie rysunki. Tym razem książka wzbogaci się dodatkowo o… Kazania!

Nie przegapcie tego! Premiera reedycji książki Useless Magic już 30 lipca 2020 roku. Już teraz możecie zamawiać preorder tutaj.

Florence Useless Magic

Po trasie koncertowej High as Hope Tour, Florence zapowiedziała dłuższą przerwę. Na szczęście nie obejmuje ona dzielenia się nową muzyką! Posłuchajcie utworu Light Of Love! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →