fot. Autumn de Wilde

„Girls Against God” i „Free” — posłuchaj nowych utworów od Florence and the Machine


19 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Florence wróciła na scenę i zagrała nowe piosenki z nachodzącego albumu Dance Fever. Posłuchaj Girls Against God i Free!

Florence and The Machine — nowy album coraz bliżej

Nowy album od Florence and The Machine to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tego roku. Dance Fever, czyli piąty album w dyskografii brytyjskiego zespołu, na czele ze zjawiskową wokalistką — Florence Welch, ujrzy światło dzienne lada moment, bo już 13 maja 2022 roku. Wszystko wskazuje na to, że artystka zaserwuje nam prawdziwą, tytułową taneczną gorączkę.

Zobacz również: Florence and The Machine stopniowo ogłaszają tracklistę nowego albumu

Florence and the Machine My Love Dance Fever album
Florence and the Machine – Dance Fever, okładka albumu/ fot. Autumn de Wilde

Gorączka tanecznej nocy z Florence and the Machine?

Choć pierwsze zapowiedzi tego materiału, w postaci utworów King i Heaven is Here, wzbudziły dość mieszane uczucia wśród fanów, kolejny singiel – My Love – to już zdecydowanie najbardziej przebojowa propozycja spod szyldu Florence and the Machine od lat. Ostatni koncert zespołu utwierdza nas w przekonaniu, że to tylko początek tego typu brzmień od brytyjskiej artystki i jej zespołu.

Zobacz również: Florence and the Machine z najbardziej przebojowym singlem od lat – My Love

Florence and the MachineMy Love, posłuchaj!

Florence zaśpiewała nowe piosenki z płyty Dance Fever!

Podczas swojego pierwszego po dwuletniej przerwie od grania na żywo koncertu, Florence zaprezentowała bowiem kilka przedpremierowych utworów ze swojego nadchodzącego albumu. Oprócz King, Heaven is Here oraz My Love, w O2 City Hall w Newcastle wybrzmiały również piosenki Girls Against God i Free. Co prawda pierwsza z nich to raczej subtelna i oszczędna w środkach, balladowa odsłona Florence and the Machine, jednak Free to już niemal gorączka sobotniej nocy — sprawdźcie sami!

Florence + the Machine – Girls Against God, posłuchaj utworu!

Florence + the Machine – Free, posłuchaj utworu!

Florence wróciła na scenę i zagrała nowe piosenki z nachodzącego albumu Dance Fever. Posłuchaj Girls Against God i Free! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →