fot. Autumn de Wilde

“Girls Against God” i “Free” — posłuchaj nowych utworów od Florence and the Machine


19 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Florence wróciła na scenę i zagrała nowe piosenki z nachodzącego albumu Dance Fever. Posłuchaj Girls Against God i Free!

Florence and The Machine — nowy album coraz bliżej

Nowy album od Florence and The Machine to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tego roku. Dance Fever, czyli piąty album w dyskografii brytyjskiego zespołu, na czele ze zjawiskową wokalistką — Florence Welch, ujrzy światło dzienne lada moment, bo już 13 maja 2022 roku. Wszystko wskazuje na to, że artystka zaserwuje nam prawdziwą, tytułową taneczną gorączkę.

Zobacz również: Florence and The Machine stopniowo ogłaszają tracklistę nowego albumu

Florence and the Machine My Love Dance Fever album
Florence and the Machine – Dance Fever, okładka albumu/ fot. Autumn de Wilde

Gorączka tanecznej nocy z Florence and the Machine?

Choć pierwsze zapowiedzi tego materiału, w postaci utworów King i Heaven is Here, wzbudziły dość mieszane uczucia wśród fanów, kolejny singiel – My Love – to już zdecydowanie najbardziej przebojowa propozycja spod szyldu Florence and the Machine od lat. Ostatni koncert zespołu utwierdza nas w przekonaniu, że to tylko początek tego typu brzmień od brytyjskiej artystki i jej zespołu.

Zobacz również: Florence and the Machine z najbardziej przebojowym singlem od lat – My Love

Florence and the MachineMy Love, posłuchaj!

Florence zaśpiewała nowe piosenki z płyty Dance Fever!

Podczas swojego pierwszego po dwuletniej przerwie od grania na żywo koncertu, Florence zaprezentowała bowiem kilka przedpremierowych utworów ze swojego nadchodzącego albumu. Oprócz King, Heaven is Here oraz My Love, w O2 City Hall w Newcastle wybrzmiały również piosenki Girls Against God i Free. Co prawda pierwsza z nich to raczej subtelna i oszczędna w środkach, balladowa odsłona Florence and the Machine, jednak Free to już niemal gorączka sobotniej nocy — sprawdźcie sami!

Florence + the Machine – Girls Against God, posłuchaj utworu!

Florence + the Machine – Free, posłuchaj utworu!

Florence wróciła na scenę i zagrała nowe piosenki z nachodzącego albumu Dance Fever. Posłuchaj Girls Against God i Free! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Florence and The Machine — […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →