fot. Cool Accidents

Kendrick Lamar i brzmienia Florence + the Machine w jednym kawałku


17 maja 2022

Podziel się newsem:

Gdy alternatywa łączy się z rapem, czyli charyzmatyczny Kendrick Lamar w połączeniu z odrealnionym światem Florence + the Machine.

Dwa odmienne światy w jednym utworze

Gdy królowa alternatywy i król rapu wydają album tego samego dnia, świat po prostu zamiera. Zamiera jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że muzyka obu tych wokalistów zostaje ze sobą połączona.

Przeczytaj także: Florence and The Machine – Dance Fever bez tanecznej rewolucji [recenzja]

florence + the machine
GettyImages

Stało się tak na długo oczekiwanym nowym albumie rapera Kendricka Lamara. Na krążku Mr. Morale & the Big Steppers można bowiem usłyszeć Florence + the Machine, a dokładniej sample, które zostały wykorzystane przez zespół w utworze June (piosenka znajdowała się na albumie High As Hope).

Mr. Morale & The Big Steppers, to pierwsze wydawnictwo rapera od czasu entuzjastycznie przyjętego albumu DAMN, który pojawił się w 2017 roku. Krążek ukazał się 13 maja i wyszedł wraz z pełną listą jego autorów. Wśród nich są takie nazwiska jak: Ghostface Killah, Kodak Black, Beth Gibbons z Portishead, Summer Walker, Baby Keem, Thundercat, Pharrell, The Alchemist i Sampha.

Kendrick Lamar – We Cry Together ft. Taylour Paige, posłuchaj!

Florence + the Machine – June, posłuchaj!

Wraz z premierą albumu Mr. Morale & The Big Steppers wokalista ogłosił również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a także Europie. Raper z Compton pojawi się między innymi w trakcie festiwali: Milano Summer Festival i Glastonbury Festival, a także w takich miastach jak: Amsterdam, Berlin, Hamburg, Paryż, Sztokholm oraz Praga. Pełną listę miast znajdziecie na oklama.com.


Kendrick Lamar – Mr. Morale & the Big Steppers – posłuchaj albumu!

Gdy alternatywa łączy się z rapem, czyli charyzmatyczny Kendrick Lamar w połączeniu z odrealnionym światem Florence + the Machine. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →