fot. mat. prasowe

Kendrick Lamar i brzmienia Florence + the Machine w jednym kawałku


17 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gdy alternatywa łączy się z rapem, czyli charyzmatyczny Kendrick Lamar w połączeniu z odrealnionym światem Florence + the Machine.

Dwa odmienne światy w jednym utworze

Gdy królowa alternatywy i król rapu wydają album tego samego dnia, świat po prostu zamiera. Zamiera jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że muzyka obu tych wokalistów zostaje ze sobą połączona.

Przeczytaj także: Florence and The Machine – Dance Fever bez tanecznej rewolucji [recenzja]

florence + the machine
GettyImages

Stało się tak na długo oczekiwanym nowym albumie rapera Kendricka Lamara. Na krążku Mr. Morale & the Big Steppers można bowiem usłyszeć Florence + the Machine, a dokładniej sample, które zostały wykorzystane przez zespół w utworze June (piosenka znajdowała się na albumie High As Hope).

Mr. Morale & The Big Steppers, to pierwsze wydawnictwo rapera od czasu entuzjastycznie przyjętego albumu DAMN, który pojawił się w 2017 roku. Krążek ukazał się 13 maja i wyszedł wraz z pełną listą jego autorów. Wśród nich są takie nazwiska jak: Ghostface Killah, Kodak Black, Beth Gibbons z Portishead, Summer Walker, Baby Keem, Thundercat, Pharrell, The Alchemist i Sampha.

Kendrick Lamar – We Cry Together ft. Taylour Paige, posłuchaj!

Florence + the Machine – June, posłuchaj!

Wraz z premierą albumu Mr. Morale & The Big Steppers wokalista ogłosił również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a także Europie. Raper z Compton pojawi się między innymi w trakcie festiwali: Milano Summer Festival i Glastonbury Festival, a także w takich miastach jak: Amsterdam, Berlin, Hamburg, Paryż, Sztokholm oraz Praga. Pełną listę miast znajdziecie na oklama.com.


Kendrick Lamar – Mr. Morale & the Big Steppers – posłuchaj albumu!

Gdy alternatywa łączy się z rapem, czyli charyzmatyczny Kendrick Lamar w połączeniu z odrealnionym światem Florence + the Machine. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dwa odmienne […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →