fot. GettyImages

Florence + The Machine – znamy detale dotyczące nowego albumu zespołu


28 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Florence Welch, frontmanka grupy Florence + The Machine, udzieliła wywiadu dla British Vogue, w którym zdradziła nieco szczegółów dotyczących swojego nadchodzącego krążka. Sprawdź!

Wywiad z Florence Welch

Florence Welch w najnowszym wywiadzie dla magazynu British Vogue powiedziała, że jej nadchodzące wydawnictwo będzie brzmiało jak jej debiut z 2009, jednak “z większą samoświadomością”.

Pracuję nad własną kreacją. Rozważam nad swoim oddaniem wobec samotności. Postrzegam samą siebie jako postać tragiczną.

Welch wydała swój pierwszy album jako dwudziestoparolatka. Wypowiadała się wtedy o swoich zmaganiach z alkoholizmem, narkotykami i problemami w związkach. Na ten moment jest trzeźwa od ośmiu lat, jednak wciąż ma problemy na tle lękowym, czemu poświęcony był jej ostatni singiel – Free.

W codziennym życiu wykańcza mnie gonitwa myśli oraz lęk. Gdy występuję na żywo, doświadczam poczucia duchowości.

Gdy kończy się trzydzieści lat, wszystkich przestają interesować twoje perypetie związkowe. Zdałam sobie sprawę, że nie muszę spotykać się ze złymi ludźmi, by tworzyć dobrą muzykę. Nie mam już energii na to, by znajdować się w ogromnym emocjonalnym stresie i jednocześnie pracować.

Nowa płyta Florence + The Machine

Nowy album Florence + The Machine o tytule Dance Fever zadebiutuje na rynku 13 maja nakładem wytwórni Polydor. Wyprodukowała go sama Welch oraz Jack Antonoff i Dave Bayley. Jak do tej pory zwiastują go cztery single – wspomniane Free, My Love, King oraz Heaven Is Here. Pełna tracklista krążka przedstawia się następująco:

Dance Fever – tracklista

 1. King
 2. Free
 3. Choreomania
 4. Back In Town
 5. Girls Against God
 6. Dream Girl Evil
 7. Prayer Factory
 8. Dance Fever
 9. Cassandra
 10. Heaven is Here
 11. Daffodil
 12. My Love
 13. Restraint
 14. The Bomb
 15. Morning Elvis
Florence and the Machine My Love Dance Fever album
Florence and the Machine – Dance Fever, okładka albumu, fot. Autumn de Wilde

Przeczytaj także: Girls Against God i Free — posłuchaj nowych utworów od Florence and the Machine

Florence Welch, frontmanka grupy Florence + The Machine, udzieliła wywiadu dla British Vogue, w którym zdradziła nieco szczegółów dotyczących swojego nadchodzącego krążka. Sprawdź! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →